Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Бывший футболист "Шахтера" и сборной Украины Андрей Воробей намерен стать депутатом в горсовете Курахово от партии «Слуга народа». Об этом говорится на странице политсилы в Кураховской ОТГ в Фейсбук.

Сам Воробей также в соцсетях пишет, что принял непростое решение. «Не просто давалась мне это решение и не один год, скажу так. Вы спросите, зачем мне это? А для того, чтобы развивать спорт в нашем регионе. Донбасс для меня родной край и вот более шести лет хочется мира и развития в регионах...».


Ставлю перед собою завдання не тільки зберегти те, що є, а й розвивати існуючу спортивну інфраструктуру в Курахові і Покровському районі. Наші діти заслуговують на кращі умови для тренувань і мають всі шанси виходити на Всеукраїнський та міжнародний рівень. Хочу шукати і відкривати таланти і бачити нових зірок, які будуть славити рідний край. Спорт повинен бути доступним для кожної сім'ї. Вирішити існуючі проблеми можливо і я знаю як це зробити. Прийшов час діяти і щось змінювати, а не просто вирішувати і красиво говорити. Сподіваюся на підтримку! Тільки разом ми можемо щось змінити і прийти до перемоги». Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/sport/news/kolishniy-futbolist-shahtarya-i-zbirnoji-ukrajini-stav-slugoyu-narodu-i-yde-na-vibori-711045.html

МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: