Вверх

Хостинг-провайдер та реєстратор доменів Cityhost.ua безкоштовно реєструє доменні імена й розміщує сайти державних організацій України. Пропозицією можна скористатися для розміщення сайтів будь-яких організацій, які фінансуються з державного бюджету України.

З початком війни керівництво Cityhost.ua ухвалило рішення допомогти державним установам із розміщенням веб-ресурсів у мережі. Розуміючи ситуацію, провайдер скасував оплату для бюджетних організацій, які вже обслуговуються в компанії, та запрошує перенести й інші сайти державних установ на безкоштовне обслуговування. Спеціалісти Cityhost готові самостійно виконати перенесення сайтів від інших провайдерів. Безплатно надається послуга розміщення сайту — хостинг та реєстрація чи продовження доменних імен організаціям, які фінансуються з державного бюджету України.

До таких інституцій належать школи, ВНЗ, бібліотеки, лікарні, органи місцевого самоврядування та будь-які інші установи державного підпорядкування. Наразі провайдер уже обслуговує більше трьох сотень таких клієнтів. Скористатися пропозицією вже встигли зокрема сайти Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Київського обласного онкологічного диспансеру тощо.

«Більше 15 років ми надаємо послуги хостингу та реєстрації доменних імен, — розповідає директор з маркетингу Олег Рівтін. — У цей нелегкий час ми вирішили скасувати оплату для державних органів влади та інших бюджетних організацій. Також ми готові безоплатно розміщувати сайти волонтерських організацій та корисних сервісів. Це додатковий вклад Cityhost.ua у міцність країни, збереження її ресурсів та показник нашої єдності».

Адміністратори сайтів можуть пройти реєстрацію та отримати послуги безкоштовно, вказавши, що сайт належить бюджетній організації, державній структурі. Для безоплатного розміщення на хостингу волонтерських проєктів потрібно написати запит на електронну пошту [email protected]ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: