Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

Студентські часи у багатьох асоціюється з новими знайомствами, відпочинком, безтурботним життям. Але не всі так думають: найуспішніші люди планети почали будувати свою кар’єру ще в студентські роки. Гідні варіанти працевлаштування для молодих людей можна знайти за допомогою сервісу OLX Робота. Якщо вас цікавить хороша робота Львів для студентів може запропонувати безліч вакансій зі зручним графіком та хорошою заробітною платою.

Головні причини почати роботу студентом

Відповідальні люди проявляють самостійність ще в шкільні роки. Головні причини працювати, починаючи з першого курсу університету, наступні:

  • отримання досвіду;

  • фінансова незалежність;

  • нові знайомства та можливості;

  • самоорганізація;

  • стрімке просування по кар’єрних сходах.

На кожному з пунктів варто зупинитися більш детально.

Переваги трудової діяльності в студентському віці

Одна з головних причин такого вибору – фінансова незалежність від батьків. Якщо знайти будь-яку професію, то можна не лише отримати гроші на розваги, але і допомогти власним батькам з оплатою за навчання. Зрештою можна переселитися на зйомну квартиру і жити окремо від батьків.

Головна причина відмови роботодавця від прийому спеціаліста після університету – відсутність досвіду. Якщо ж почати працювати на першому-другому курсі, то такий досвід буде, і отримати хорошу посаду буде легше.

Навіть якщо працювати кур’єром по доставці товарів або документів, з’являться нові корисні знайомства. Тому з часом можна отримати вищу посаду, якщо бути пунктуальним та комунікабельним.

Студенту зазвичай доводиться поєднувати навчання з додатковим заробітком. Це неможливо зробити при низькому рівні самоорганізації. Відповідальність виробляється з часом, відбувається звикання до графіка та активна позиція в житті.

Якщо одні випускники підходять до своєї першої професії у 22-23 роки, то студенти, які почали працювати раніше, вже добре знають всі нюанси працевлаштування. Вони змінили кілька професій, навчилися правильно спілкуватися з роботодавцями, тому можуть швидко побудувати кар’єру.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: