Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

Пошук роботи – справа надзвичайно важлива і відповідальна, не терпить поспішних рішень, проте вимагає достатньо зусиль і часу. Ні слід вірити тим, хто розпочавши пошук роботи вже невдовзі заявляє про припинення пошуків, оскільки нічого вартісного знайти неможливо, це неправда.

Роботу можна знайти практично в усіх містах, дещо трудніше – в малих містечках і селах, де окрім сезонного підробітку на сільськогосподарських роботах та декількох вакансій з мінімальним рівнем оплати праці щось інше годі й знайти. Натомість практично в усіх обласних центрах, містах з розвиненою промисловістю та відповідною інфраструктурою вакансій достатньо і вони здатні задовольнити будь-яких претендентів, що перебувають у пошуку роботи.

Пошук роботи за допомогою за допомогою центрів зайнятості, кадрових агенцій та ін.

Цей спосіб хоча і доволі традиційний але всежтаки дієвий, для вибору місця майбутнього працевлаштування можна скористатися послугами Державної служби зайнятості, яка не тільки здійснює виплати по безробіттю але й тісно співпрацює з роботодавцями, що шукають працівників.

Крім того, служба зайнятості здійснює безкоштовне перенавчання за кошти Фонду соціального страхування на випадок безробіття осіб, що офіційно зареєстровані як безробітні та забажали змінити професію (найбільш поширеними професіями, що обирають безробітні особи є водій, машиніст дорожньої техніки, кухар – кондитер, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та багато інших робочих спеціальностей).

Якщо робітничі професії для пошуковця вакансій нецікаві, враховуючи його освіту та досвід роботи можна звернутися до кадрових агенцій, що знаходяться практично в кожному великому місті. Їхні послуги далеко не безкоштовні, а можливість знайти за їх допомогою високооплачувану постійну роботу є невисокою.

Відходить у минуле пошук роботи за допомогою друкованих засобів масової інформації. Обдзвонюючи велику кількість працедавців, компаній та підприємств необхідно затратити велику кількість часу та енергії, а кінцевий результат не завжди відповідає бажаному.

Пошук вакансій за допомогою Інтернету.

Найбільш доступним і без сумніву продуктивним за співвідношенням затрачений час/кінцевий результат є пошук роботи за допомогою всесвітньої павутини – інтернету. Обравши в інтернеті сайт, що пропонує вакансії, наприклад, https://obyava.ua/ua/rabota/vakansii/rabota-v-internete кожен бажаючий може в домашній затишній атмосфері, сидячи за комп’ютером чи ноутбуком, гортати сторінки сайту, обираючи вільні вакансії відповідно до уподобань, рівня професійної підготовки та освіти.

Обираючи інтернет – ресурс для пошуку вакансій роботи, перевагу слід віддавати давно зареєстрованим, надійним та перевіреним сайтам, яким зазвичай найбільше довіряють роботодавці, наприклад, OBYAVA.ua, адже саме завдяки таким сайтам шанси на успішне працевлаштування найбільші.

Попередньо визначивши для себе конкретну посаду чи професію, її слід зазначити у відповідному розділі сайту «робота в інтернеті», далі використовуючи спеціальний фільтр пошуку до уваги претендента буде запропоновано декілька найбільш прийнятних варіантів. Не варто одразу реагувати на всі вакансії, перш за все потрібно детально вивчити умови для працевлаштування та пропозиції щодо оплати праці і обравши найкращу тільки тоді слід відправляти своє резюме. Правильно і детально складене резюме пришвидшить позитивний відгук потенційних роботодавців.

Практично на кожному з інтренет – ресурсів з пошуку роботи до уваги претендентів представлені такі вакансії як бухгалтер/економіст (заробітна плата від 8000 гривень, медсестра та водій легкового авто (заробіток від 6400 грн. і до 8000 грн.), учитель з посадовим окладом 7000 грн., оператор котельні (кочегар) та підсобний робітник (заробіток від 6400 грн. до 7000 грн.).

Проте тільки на найбільш поважних сайтах, наприклад, OBYAVA.ua, розміщена актуальна, постійно поновлювана інформація про вакансії для роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування та на комунальних підприємствах міста. Обираючи роботу в державних чи комунальних установах слід бути готовим до проходження конкурсів на заняття вільних вакансій та здачі екзамену з вільного володіння державною мовою.

Здійснюючи пошук роботи серйозно та наполегливо можна впевнено розрахувати на позитивний результат. Удачі!ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: