Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

Тільки в медичному центрі ЛМЦ доступна точна і швидка лазерна корекція за допомогою ексимерного лазера нового покоління - ALCON WAVELIGHT EX500. Сьогодні раз і назавжди виправити короткозорість, далекозорість, астигматизм дозволяє найбільш ефективний і безпечний метод в офтальмології - лазерна корекція зору https://lvivmedicalcenter.com/services/ophthalmology/ .

Процес проведення лазерної корекції зору

Для максимального комфорту пацієнта під час проведення лазерної корекції зору компанією Alcon була розроблена ергономічна смарт-ліжко (операційний стіл) з можливістю регулювання підголовником. Після обробки повік і шкіри навколо очей на обличчя пацієнта укладається стерильне простирадло для обмеження операційного поля. Між повіками пацієнта встановлюється повікорозширювач - при цьому в нашому центрі є кілька моделей повікорозширювачів різного розміру, що дозволяють без болю і комфортно для пацієнта виконувати втручання. Неодноразово в кон'юнктивальну порожнину закапують знеболюючі та дезінфікуючі краплі.

При виконанні лазерної корекції зору методом LASIK одним з етапів втручання є створення поверхневого клаптя (Флеп) - для цього на око встановлюється вакуумне кільце і микрокератомом з використанням одноразового леза виконується поверхневий клапоть рогівки. Далі хірург «відкидає» фіксований на ніжці Флеп, відкриваючи доступ до більш глибоких шарів рогівки (стромі).

Успішно зарекомендував себе ексимерний лазер ALCON WAVELIGHT EX500 світового лідера компанії Alcon дозволяє нам максимально швидко і дозовано створити індивідуалізований профіль рогівки, уникаючи нагрівання і опіку тканини, що дозволяє нашим пацієнтам насолоджуватися хорошим зором вже через кілька годин після втручання. Під час роботи лазера (абляції) пацієнта просять фіксувати зелену мітку перед оком. Весь процес Ексімер-лазерної корекції аномалії рефакція, як правило, займає близько 3-5 хвилин і проходить без болю і комфортно для пацієнта.

Медичний центр LMC пропонує наступні методи лазерної корекції зору:

  • Стандартизована асферична програма LASEK Wavefront-optimized
  • Стандартизована асферична програма LASIK Wavefront-optimized
  • Персоналізована асферична програма LASIK Custom Q

Найчастіше наші пацієнти зі зниженим зором висловлюють бажання не просто позбутися окулярів, але отримати якісний чіткий зір у тому числі в сутінковий і нічний час, зберегти контрастну чутливість, а пацієнти віком 40 років і старше також не хочуть зазнавати труднощів при роботі на близькій відстані. Тому, у своїй роботі ми безперервно впроваджуємо апробовані досягнення світових лідерів в галузі офтальмології, фізики і математики.

Переваги лазерної корекції зору

1. Безпека. Безпека забезпечується на кожному рівні контакту з пацієнтом. Перед початком кожного операційного дня і перед кожним пацієнтом хірург спільно з інженером тестують лазерну установку по 6 параметрам, виключаючи можливість технічного збою.
2. Безболісність. Крапельна анестезія дозволяє виключити відчуття болю.
3. Швидка процедура. Тривалість лазерної корекції 3-5 хвилин. Лазерний вплив в залежності від ступеня аметропії триває від 2 до 15 секунд.
4. Прогнозований результат. Після проведення якісної діагностики лікар-офтмальмолог спрогнозує певний результат лазерної корекції.
5. Швидке відновлення. Через кілька годин після проведення лазерної корекції пацієнт починає бачити краще, а протягом тижня зір стабілізується.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: