Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

Майже кожен з нас купував і надалі купує товари через інтернет, і якщо ви перед покупкою ведете діалог з консультантом, скоріш за все він намагається якнайшвидше підштовхнути вас до покупки. Бо для нього це основна задача — швидко продати товар чи послугу, а для цього він використовує різні техніки та прийоми. Але зауважте, що далеко не всі мають навички в телефонних продажах, особливо це стосується звичайних разових продавців на дошках оголошень. Їх план це подати оголошення, зробити нормальний опис з фотографіями та чекати свого покупця. А от якщо ви намагаєтесь зробити замовлення у великому інтернет магазині, то скоріш за все ваш консультант буде використовувати різні підходи та буде намагатися розрекламувати товар з кращої сторони.

Спеціалісти радять використовувати деякі техніки, які допоможуть в спілкуванні з потенційним клієнтом. Найважливіше правило — це намагатися розуміти потенційного клієнта. Для цього консультант повинен зрозуміти тип людини, його темперамент та приблизні вимоги до товару. І щоб діалог виявився позитивним, вам треба розмовляти зі схожими манерами клієнта, намагатися говорити саме ту інформацію, яка йому буде здаватися правильною. Наприклад, якщо ви продаєте смартфон і його хоче замовити чоловік віком 40+ років, не треба намагатися озвучити йому всі характеристики, які по факту можуть бути непотрібні. Сфокусуйтеся на тих параметрах, які підійдуть саме його віковій категорії, а саме ємкість батареї, наявність гарантії, якість камери.

Практика показує, що якщо знайти з клієнтом спільну мову, то лояльність до магазину та самого товару буде вищою. Вірогідність продати товар збільшується до 65 %. Також спеціалісти з маркетингу виявили, що для успішного результату треба використовувати техніку “Доктор”. Тобто ваш клієнт повинен розмовляти з вами як з доктором, ви повинні правильно його вислухати, вміти більше говорити про нього а не себе або свій продукт. Специфіка людини така, що їй більше подобається коли говорять про неї, її потреби, сильні сторони. Використовуючи техніку доктора обов'язково треба спробувати знайти проблему людини та намагатися вирішити її, акцентувавши при цьому на вашому товарі чи послузі.

Магазини, які використовують популярні техніки продаж на практиці працюють довше і розвиваються швидше. Тому багато консультантів проходять майстер класи та навчаються знаходити спільну мову з клієнтом.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: