Воскресенье, 27 сентября 2020, 17:041601215469 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

Шини – одні із найважливіших елементів для мотоциклів, які впливають практично на всі його експлуатаційні характеристики, а саме: гальмівний шлях, керованість, вантажність, максимальну швидкість. Вони визначають комфорт мотоцикліста та його пасажирів.

Порівняно з автомобільними, мотоциклетні шини мають набагато меншу площу контакту з дорогою. Навантаження на протектор більше і зношується він швидше. А це впливає на безпеку при управлінні байком, тому обирати покришки для нього слід особливо ретельно.

Умови експлуатації

Підбір мотогуми практично завжди пов'язаний з пошуком компромісного рішення між ціною, експлуатаційними характеристиками на різних покриттях, довговічністю. Тож перше, що необхідно для себе вирішити – це де і як буде експлуатуватися техніка. Для мотоциклів, на яких люди подорожують в будь-яку погоду, малюнок протектора повинен бути багатим на різні канавки і відводи. Техніка для швидкісної їзди, спорт байки передбачають використання гуми з простішим малюнком протектора. Існують також проміжні варіанти, призначені в основному для класичних і спорт-туристичних мотоциклів.

На сайтах виробників шин практично завжди можна знайти опис моделей, котрі вона випускає. Вибравши кілька варіантів різних фірм, подивіться порівняльні характеристики, тестові випробування, прислухайтеся до думок фахівців-шиномонтажників. Переконайтеся що шини призначені саме для тих умов, в яких ви будете їх експлуатувати.

Важливі критерії, на які слід звернути увагу при виборі мотоциклетної гуми:

  • Розмір – внутрішній і зовнішній діаметр, ширина. Ці параметри можна знайти в технічній документації до транспортного засобу, або подивитися на стару гуму.
  • Конструкція. Діагональні шини використовують в основному для більш важких мотоциклів (круїзерів), а спорт-байки комплектуються радіальною мотогумою.
  • Клас шин. Позашляхові призначені для їзди по асфальту, польовими дорогами, лісовими стежками, «Стріт» – для пересування по місту, універсальні – для різних покриттів.
  • Тип. Щоб підтримувати тиск в шинах, для спицьованих коліс потрібна камера, а литі колеса дозволяють використовувати безкамерні покришки.
  • Рівень стирання. Мотошини з м'якої гуми вирізняються чудовим зчепленням з дорожнім полотном, але схильні до швидкого зносу. Жорстка покришка практично не стирається, проте зчеплення з асфальтом залишає бажати кращого. Компромісним рішенням від прогресивних виробників є шини з нерівномірною жорсткістю, де центральна частина гуми майже зношується, а м'які боковини покращують маневреність мотоцикла на швидкісних поворотах завдяки еталонному зчепленню з дорожнім покриттям.

Основним показником зносу шин є їх протектор. Як тільки його висота становитиме менше 0,8 мм, гуму потрібно міняти. На мотоциклі зі стертим протектором різко збільшується гальмівний шлях, що підвищує ризик виникнення аварійної ситуації.

Надійний виробник

Вибір виробника мотошин – це особиста справа кожного мотоцикліста, але досвідчені байкери вибирають бренди, продукція яких відповідає всім стандартам якості і безпеки. Якщо ви шукаєте високоякісні шини за доступною ціною, офіційний представник Сasumina задовольнить ваші потреби. Продукція відомого в’єтнамського виробника багата різноманіттям форм і видів. Експортується в 18 країн світу, широко представлена і на українському ринку.

При виборі шин варто також прислухатися і до рекомендацій виробника мототехніки. Перед тим як випустити мотоцикл в продаж, він проводить тести на сумісність транспортного засобу з різними типами гуми. Даючи свої рекомендації, виробники дбають про безпеку власника байка.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: