Понедельник, 6 апреля 2020, 03:171586132261 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Вибір матрацу – дуже важливе питання, яке не так легко вирішити. Від якості цього виробу залежить сон користувача. Саме матрац забезпечує рівну поверхню та ортопедичну підтримку тіла від час сну. Без нього повноцінний відпочинок практично неможливий.

Існує безліч видів матрацних виробів. Деякі з них більш сучасні, деякі – менш. Проте, всі вони мають свої переваги.

матрас

Види матраців залежно від їхньої конструкції

Кожен виробник пропонує дуже різні типи матрацних виробів, які можна переглянути у будь-якому інтернет-магазині матраців . Найвідоміші бренди використовують новітні технології та інноваційні матеріали. Проте, всі відомі матраци можна умовно поділити на дві головні групи:

 • Пружинні. Бувають із залежними та незалежними системами.
 • Безпружинні. Одношарові та багатошарові.

Обидва варіанти доступні в продажу та можуть мати однакові ортопедичні якості.

Безпружинні матраци та їх головні особливості

Конструкція безпружинних моделей проста. Рівна поверхня та підтримка тіла забезпечені спеціальними матеріалами, які заповнюють каркас. В залежності від їхніх характеристик і формується рівень жорсткості поверхні спального місця.

Безпружинні конструкції, частіше за все, мають кілька шарів наповнювача. Це необхідно для таких цілей:

 • створення необхідної жорсткості;
 • вирівнювання поверхні;
 • забезпечення еластичності;
 • створення правильної форми.

Для наповнення таких моделей використовують різні матеріали. Найбільш популярні – це:

 • піна з ефектом пам’яті;
 • пінополіуретан;
 • кокосова койра;
 • бамбукове волокно;
 • струттофайбер;
 • латекс.

Про деякі матеріали варто поговорити детальніше, адже вони вважаються найбільш сучасними та якісними. Перший серед них – піна з ефектом пам’яті або меморі фоам. Його створюють завдяки поєднанню пінополіуретану певної щільності та спеціальних синтетичних волокон. Останні додаються для підвищення пружності, а також в’язкості, яка й забезпечує запам’ятовування форми тіла людини матеріалом.

Меморі фоам повністю адаптується до контурів тіла та його ваги. Вона гарантує ідеальний ортопедичний та анатомічний ефект. Така піна використовується в комплекті з шарів кокосової койри або інших, більш жорстких матеріалів.

Другий популярний варіант – це струттофайбер. Він створюється з бавовни та поліефірних волокон, які надають матрацу більше жорсткості. Вироби з таким наповненням зазвичай досить комфортні для людей із захворюваннями спини та хребта. Також варто зазначити, що такі моделі досить об'ємні, щільні та жорсткі.

І останнє – кокосова койра. Це натуральний матеріал, який вирізняється екологічністю та довгим терміном експлуатації. Такі матраци можуть мати різні рівні жорсткості. Койру часто поєднують з іншими наповнювачами, адже вона легко компенсує ті якості, яких не має основний матеріал наповнення.

Всі вказані матеріали – гіпоалергенні. Вони екологічно безпечні. До того ж, чудово пропускають повітря, не затримують вологу та мають антибактеріальний ефект.

матрас

Матраци з пружинними механізмами та їх особливості

Пружинні механізми в матрацах можуть бути двох типів – залежні та незалежні. В першому випадку усі пружини переплетені між собою в одну систему, яка створює рівномірну підтримку усієї поверхні. Така система використовується все рідше, адже вона дещо застаріла. До того ж, у разі деформації однієї пружини міняється форма усіх інших.

Моделі з незалежними пружинними механізмами більш якісні та сучасні. Кожна пружина в таких матрацах знаходиться в окремому чохлі, а вже вони пов'язані між собою. Чохли створюють із міцної тканини, частіше – бавовняної.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: