Понедельник, 24 февраля 2020, 03:561582509403 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Популярним дизайнерським рішенням в сценаріях освітлення приміщень різного призначення можна вважати накладні світлодіодні панелі. Світильники нового покоління мають естетичний вигляд і зручні у використанні. Принцип роботи приладу заснований на проходженні світлових променів з торцевої частини крізь  призму. В результаті заломлення променів панель випромінює м'яке світло.

Широкі можливості, краса і економічність світлодіодніх панелей

Світлодіодні тонкі панелі стануть чудовим інтер'єрним рішенням у залах, фойє, вестибюлях і вітальнях. Вони створюють відчуття розміреності в офісному приміщенні та атмосферу свята, на терасі і в холі. Тепле і рівномірне світло доречне і сприятливо діє на очі відвідувачів в установах культури, санаторіях і базах відпочинку. Застосування панелей можливо в якості осітлення рекламних щитів

Попит і широка область використання панелей обумовлена практичним, якісним освітленням, відсутністю шумового ефекту, надійністю конструкції і простотою експлуатації. Використання світлодіодних світильників є вигідним через економію на витрати електричної енергії, без шкоди для рівня освітленості.

Появи на ринку освітлювальної техніки новітньої розробки світлодіодних панелей, не випадково. Сучасні стелі з гіпсокартону і з полівінілхлоридного матеріалу сприйнятливі до високих температур. Освітлення приладами зі світлодіодами в таких випадках підходить ідеально. Вони не гріються і легко монтуються в навісні і натяжні стельові конструкції.

Накладна led панель - гра світла і різноманіття форм

Як повідомляє сайт ledfactor.ua накладні панелі внесуть модні зміни в інтер'єрі і зроблять стелю візуально вище. Розмірний ряд панелей не обмежений, що дає підібрати варіант до приміщення будь-якої площі. Світло може бути класичним жовтим або більш світлим. За бажанням можна вибрати моделі з різнокольоровими світлодіодними лампами, які зроблять освітлення в улюбленій кольоровій гамі.

Панелі світлодіодні добре комбінуються з іншими світильниками. Оригінально розташовувати led панелі не тільки на стелі, але і на стінах. Випромінювані потоки світла можна направляти на свій розсуд. Залежно від настрою, композиція може бути мерехтливої і теплою або приглушеною і розслаблюючій. Можливостей створити комфортний світловий сценарій - безліч, тому кожна панель неповторна.

Естетичний дизайн, різноманітність форм і яскраве освітлення забезпечили панелям популярність, яка наростає з кожним днем. Не виключено, що лампи розжарювання і галогенні лампи підуть безповоротно в минуле. За прогнозами фахівців, накладні світлодіодні панелі стануть їм прекрасною альтернативою.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: