Понедельник, 12 апреля 2021, 10:431618213392 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

У найближчі місяці у Києві завершиться ребрендинг готелю Mercure Kyiv Congress Hotel, що стане п’ятим проектом в Україні однієї з найбільших готельних мереж Європи AccorHotels. За словами Олексія Абасова, який керує ребрендингом, бренд Mercure завоював добру репутацію у багатьох країнах. Наприклад, три роки тому у Ризі було відкрито готель Mercure Riga Centre, і сьогодні він є одним із флагманів цієї мережі. «Тому ми не мали сумнівів, що поява у Києві такого комплексу як Mercure Kyiv Congress Hotel дасть нам унікальну можливість принести до України успішний досвід реалізації проектів конгрес-напряму із сучасними і актуальними рішеннями», – розповідає Олексій Абасов.

Як говорить бізнесмен, роботи з реконструкції готелю знаходяться на фінальному етапі. Виконано усі технічні вимоги, у тому числі й ті, які стосуються пожежної безпеки, сформовано нову команду співробітників. Залишається лише завершити оформлення публічних зон й змінити дизайн одного з поверхів конгрес-центру.

«Взагалі, я вважаю, що бренд Mercure органічно впишеться в цей готель, оскільки поєднує в собі різний досвід і дозволяє орієнтуватися як на корпоративних та індивідуальних бізнес-клієнтів, так і на туристів», – коментує Олексій Абасов.

За словами куратора, ребрендинг є найбільш прийнятним варіантом, коли проект потрібно реалізувати в стислі терміни. «Так, у новому готелі є можливість сформувати команду під своє бачення, провести тренінги, почати роботу. Це, поза сумнівом, плюс. Але завжди важко входити в роботу, й перші півроку виникають різні технічні складнощі. Крім того, більшість корпоративних клієнтів хочуть спочатку побачити готовий продукт, і тільки після цього приймають рішення про партнерство та співпрацю», – говорить Абасов.

У той же час для будівництва необхідно отримувати дозвільну документацію, розробляти проект, прокладати комунікації. Потрібно лише переробити його концепцію, переформатувати бізнес-модель і зібрати нову команду. «Причому, готель весь цей час продовжує роботу. Головне, щоб клієнтам це не доставляло ніякого дискомфорту. Тобто, необхідно зробити процес ребредингу максимально м’яким та невідчутним для гостей», – пояснює Олексій Абасов.

Окрім номерного фонду, що налічує 160 номерів різного класу, до інфраструктури готелю входять конгрес-хол Mercure Congress Centre, площа якого сягає 5000 кв м, два ресторани, 45-метровий відкритий басейн, спортивний центр. Також гості Mercure Kyiv Congress зможуть користуватися спеціальною онлайн-платформою бронювання. А корпоративним клієнтам буде запропонована участь в програмі meeting planners. Вона передбачає накопичення грошових сум при проведенні заходів. Такий депозит можна згодом витратити в будь-якому готелі мережі Mercure.

«Доречі, Mercure Kyiv Congress Hotel братиме участь в проекті Planet 21. Це програма екологічного розвитку до 2020 року, яку реалізовує група Accor. Вона передбачає, що в номерах готелю гостям будуть запропоновані винятково чисті та безпечні миючі засоби, які не забруднюють навколишнє середовище», – розповідає Олексій Абасов.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: