Воскресенье, 8 декабря 2019, 19:101575825017 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Укрзалізниця модернізувала цього року 1072 км колій та провела капітальний ремонт 1000 км. Про це на зустрічі фахівців Укрзалізниці із виробниками колійної техніки на ВАТ «Каховський завод електрозварювального обладнання» повідомив головний інженер головного управління колійного господарства Укрзалізниці Василь Яковлєв.

За його словами масштабні об’єми ремонту та модернізації колій проводяться в рамках програми розвитку транспортних коридорів та швидкісного руху в Україні. «Вже зараз Укрзалізниця розробляє техніко-економічне обґрунтування розділення пасажирського та вантажного руху поїздів. Розглядаються такі напрямки як Київ-Полтава, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк. А також Південний та західний напрямки у бік Львова та Одеси. Після проведення необхідних робіт швидкість на даних напрямках буде 140 км/год. А на напрямку Київ – Полтава 160- 200 км/год», - зазначив Василь Яковлєв.

Для забезпечення руху поїздів на таких швидкостях окрім модернізації колій проводиться заміна стрілочних переводів на спеціальні вдосконалені моделі. Вони зможуть витримувати високі швидкості. Випробування таких стрілочних переводів зараз триває на напрямку Київ – Москва.

«Остров»ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: