А ви ніколи не святкували «Хрінпоймищонавіщо»?

Ви колись бачили національне свято? Насправді, в місті, де всі радіють та раді привітати щось і передати це саме щось із минулого у майбутнє? Ну то ви мали змогу бачити справжні свята!

А подивіться на святкування… Щось там про народну єдність та інші «бла-бла»! Я розумію, що вас там не було – то погляньте на фото зі святкувань. Нічого не кидається у в очі? Як на мене то кидається відразу дві особливості: одну можна спостерігати і в деяких містах України, а другу – лишень на росіюшці.
Тобто, перше – малолюдність масових публічних святкувань. Так, те ж саме ми маємо змогу бачити на державні свята в деяких звільнених від окупантів містах Донецької та Луганської області. І тут з напрягом виходить, адже свято вишиванки у Славянську чи то у Маріуполі навіть у колаборантів ОРДЛО породило сумніви у вартості звільнення «таких міста». Але ж це напівдержавне і напівнаціональне свято – тобто, майже не зараховується у залік. На інші патріотичні свята людей там виходить на площі та концерти, мітинги та протести насправді від сили декілька тисяч. І тут спорідненість населення Донбасу, Північного Азова та Криму проявляється відверто та яскраво. Адже споріднює їх прифронтовий характер подій, сумнів у подальшій долі як міста, так і тебе власно.
Якщо пропустити внутрішню сумнівну логіку, то отримаємо на виході, що до подібних заходів приєднуються лише люди, що для себе точна визначились, що у разі входження до міста іншої сторони – їм самим та їх сім’ям з міста буде треба втікати. І вирішити це кожен має остаточно. Вихлдячи з досвіду міст Донецької та Луганської області, можна зрозуміти, звідки такі відчуття у населення Торезу чи Старобельська, Маріуполя чи Славянська, але звідти ті ж самі відчуття у населення Криму, чий сини не потрапляли в «котли»?! А ось тут твереза думка читача може зробити власні висновки…
А друге спостереження буде дуже коротеньким запитанням. Погляньте на фотографії святкувань у Криму. А потім на самі вдалі свята у звільнених містах. Ви у містах зони АТО колись бачили в колоні транспаранти «Депертамент труда и социальной защиты населения» [url]https://www.youtube.com/watch?v=UQC0daXYLAo[/url] (0:56 хвилина запису, а до того інші транспаранти були…)? Чи фірмові футболки на аніматорі з написами «Госкомрегистр» [url]https://twitter.com/KrimRt/status/794521237942927360[/url] бачили? Я вже мовчу про військових, що не забезпечують порядок чи то… навіть не знаю, що можуть забезпечити російські військові, а стоять у колонах по команді «струнко» (як що цікаво [url]https://twitter.com/CrimeaUA1/status/794519936190259200[/url] )
Взагалі то є інше фото, що яскраво характеризує нинішні події у Криму та ставлення до них не проплачених кремлем кримчан та не місцевих божевільних і каже воно одну єдину фразу: «тут нікому не зрозуміло ЩО ВИ ТАМ НА РАШЦІ СВЯТКУЄТЕ!» [url]https://twitter.com/radist_titanika/status/794790490675773441[/url]

Статьи

Донецк
25.04.2024
10:45

Действовать и жить интересно: Как молодежь из Мирнограда развивает общину у линии фронта

Сейчас в Донецкой области массовые мероприятия запрещены, но люди нуждаются в каком-то моральном утешении. Творческие проекты объединили талантливую молодежь и создали терапевтический эффект для жителей громады, заполнили культурную пустоту.
Страна
24.04.2024
15:26

Когда кровь спасает жизнь: как Днепропетровщина держит донорский фронт

Кровь – это ресурс, который невозможно заменить искусственным веществом. И от этого ресурса зависит жизнь как военных, так и гражданских. Донорство уже более двух лет держит свою линию обороны. И в нашей стране очень принципиально перейти от...
Мир
23.04.2024
17:26

«Брать пример с Ленина и сменить, наконец, внутреннюю политику». Российские СМИ об Украине

...В такой хороший весенний день даже не хочется писать про этот цирк уродцев под названием «конгресс США», но несколько важных тезисов по субботнему голосованию все-таки обозначим...
Все статьи