Вторник, 17 сентября 2019, 11:281568708921 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

#ЯВолноваха
14.01.2015 11:24:57. Просмотрено 7461 раз. За сегодня — 0 раз.

12 загиблих, 16 поранених. Просто цифри? Статистика?

Ні. Це життя людей. Безневинні життя, які вчора під Волновахою були обірвані московськими терористами. На цій війні ми вже мали звикнути, що після умовного затишшя іде велика трагедія. Але кожного разу - важко. Кожного разу - боляче. Кожного разу - несподівано.

Брехливі, бридкі, ниці створіння. Не люди - люди такого не зроблять. Радо протрубити на весь світ, що "накрили укропів"; дізнатись, що влучили у пасажирський автобус; звинуватити у цьому українську армію. Знайома до болю схема. "Сбили птичку", кажете. "Накрыли укропов". Мерзота. Нелюди. 

Україна втратила 12 життів. Уже неважливо, кого вони підтримували у цій війні, за кого голосували на виборах, якою мовою розмовляли. Україна втратила 12 своїх громадян, які не вчинили жодного злочину, - вони просто їхали на автобусі. 

Європа сплотилася навколо 12 смертей у редакції газети Charlie Hebdo. Я - Шарлі, вони казали, щоб продемонструвати: вони не бояться. Україна має сплотитися навколо 12 смертей у Волновасі. Будь-хто з нас міг опинитися у тому автобусі, будь-хто може опинитися у іншому такому, коли терористам припече знову "накрити укропів". Але ми стоїмо. Ми не боїмося. Ми боротимемося. Ми - Волноваха!

У п'ятницю, 16 січня, о 17:00 біля маріупольського Драмтеатру почнеться Траурна хода у пам’ять про убитих терористами пасажирів автобусу в Волновасі. Беріть свічки, лампадки, плакати. Змусимо весь світ проявити солідарність із Україною – ми достойні більшого, ніж «глибоке занепокоєння». Тероризм нас не залякає.

Я - Волноваха!

P.S. Петро Олексійович був у Парижі на знак солідарності з французами. Після чергового теракту хотілося б побачити його і на Донбасі