вторник, 16 августа 2022, 09:491660632547 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Викинемо корупціонерів! Знизимо тарифи!
14.10.2015 15:24:11. Просмотрено 9911 раз. За сегодня — 1 раза.

Для того, щоб познайомитися з моєю біографією, стисло розкажу про себе:

20 липня 1984 у місті Первомайськ Луганської області народився я, Медвідь Віктор Вікторович. Закінчив дев’ять класів місцевої школи, після чого на запрошення свого дідуся Медвідя Миколи Миколайовича приїхав навчатись до Олександрії.

На базі 10-ї школи та Олександрійського філіалу Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки на відмінно закінчив 10-й та 11-й класи за рік та розпочав навчання в інституті за спеціальністю «бухгалтерський облік та аудит».

На другому курсі я написав конкурсну наукову роботу на тему «Як подолати бідність в Україні?». За неї в Києві з рук тоді ще не Президента Ющенка отримав нагороду. З того часу вже понад 14 років я проводжу дослідження на соціальну тематику, шукаючи механізми вирішення гострих соціальних проблем.

Результати моєї роботи відображаються в публікаціях, журналістських розслідуваннях, підготовлених законопроектах, спрямованих на вирішення гострих соціальних проблем. За відмінні знання та наукові досягнення мене з дугого курсу перевели на четвертий курс інституту.

Далі читати тут