воскресенье, 14 августа 2022, 01:201660429216 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Нова система штрафів – гарна ініціатива, але які плануються результати?
01.10.2015 17:11:22. Просмотрено 4258 раз. За сегодня — 0 раз.

Взяв участь у прес-конференції на тему “Нова система штрафів за порушення ПДР: чи стане на дорогах безпечніше?”

Система відеофіксації – це позитивні зміни, але головне, щоб такі зміни працювали. І важливо контролювати ці зміни. Мене особисто цікавлять очікувані показники від таких змін. Що мене турбує в цих ініціативах – так це те, що ніхто не ставить кількісних задач, не говориться конкретно, яких результатів планується досягти. Зазвичай ставляться цілі, а потім підбирається відповідний інструментарій – відеофіксація, бали тощо. Але за цілі мовчать. А значить, виникає відчуття імітації бурхливої діяльності.

Повинні бути бази даних, за якими буде відбуватися контроль. Все повинно фіксуватися – від початку порушення ПДР до кінця. Є дуже багато інструментів ухилення від відповідальності за порушення ПДР. Ще є статистика Мін’юсту, за якою приблизно 80% судових рішень не виконуються. Цей процес буде розвиватися, доки не буде розуміння водія, що він обов’язково понесе адекватну відповідальність.

Нинішній уряд відображає нашу ментальність. Громадська свідомість фактично відсутня. Своєрідним каталізатором розвитку самосвідомості народу стала війна. Але ж якою ціною?

Відео прес-конференції ви можете переглянути у матеріалі “Голос UA. Чи стане на дорогах безпечніше?”