пятница, 19 августа 2022, 03:061660867582 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Ми маємо справу з новою схемою рейдерства
28.07.2015 14:11:28. Просмотрено 4849 раз. За сегодня — 0 раза.

17 липня у приміщенні інформагентства Голос.UA відбулася прес-конференція на тему “Як зароблять на реформі МВС”, в якій в тому числі прийняв участь і я, Віктор Медвідь.

Серед чисельних тем, які обговорювали присутні, я торкнувся і резонансної теми рейдерства у курортному селищі Лазурне. Зокрема зазначив:

“Півтора роки тому тому по всім ЗМІ показали, як на місці злочину було зарештовано голову Лазурненської селищної ради. Але, не дивлячись на те, що вже ці півтора року його справа “вкривається пилом” у суді, він продовжує виконувати свої обов’язки і займається тими ж справами”.

“Виникає нова схема рейдерства: правоохоронці беруть посадову особу, арештовують, закидають йому корупційні дії, далі його руками проводять захоплення тієї чи іншої власності. В результаті – рейдери чисті, а владник-корупціонер продовжує працювати в їх інтересах, культивуючи корупцію”.

Весь уривок ви можете переглянути в матеріалі Голос UA. Уривок про Лазурне із прес-конференції на тему “Як заробляють на реформі МВС”