четверг, 18 августа 2022, 17:571660834644 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Тетяна Бахтєєва: "Не виноватая я, он сам пришел!..".
24.02.2017 01:01:41. Просмотрено 3705 раз. За сегодня — 0 раза.

Як відомо, днями СБУ викрила групу осіб, які на замовлення РФ готували різні заходи із дестабілізації ситуації в Україні. До них входили помічники деяких народних депутатів. Серед організаторів цієї групи значиться такой собі Юрій Житомирський, його ж голос добре чутний й на аудіозаписі СБУшного перехоплення телефонних розмов підозрюваних. Як повідомили правоохоронці Житомирський є помічником трьох нардепів з "найпатріотичніших" (одні назви чого варті!), звісна річ, депутатських фракцій: Геннадія Кривошеї (фракція "Народний фронт" , Дениса Силантьєва (фракції Радикальної партії Ляшка) та Тетяна Бахтєєвої (фракція Опоблоку). 

Цікаво зараз спостерігати за тим, як почали хвататися за власні дупи й по-повній сдавати свого колишнього помічника з РПЛ та НФ! 

Але особисто мене більш побавила реакція на відповідні питання журналистів з боку видатної й одвічної представниці партії, яка завжди була справжньої п'ятою колоною Кремля в Україні, Мадам Трамадол Тетяни Бахтєєвої. Ця давня улюбленниця ні-разу-не-спонсора терористів Ріната Ахметова нахабно бреше про те, що вона раніше не знала Житомирського й, взагалі, їй його порадив узяти до себе якийсь невідомий депутат.

Насправді, Житомирський до початку бойових дій у Донецьку був депутатом Калінінської райради Донецька декількох кликань від ПР й навіть очолював єдину серед донецьких райрад депутатську комісію по св'язках із ЗМІ та громадськістю (щось на кшалт того), яку було вигадано спеціально під нього. 

В свою чергу, куратором Калінінського району й відповідно тамтешнього органу влади з давних давен була саме Бахтєєва, яка кожного разу балотувалася до ВР саме від тамтешнього виборчого округа. Себто Калінінський район завжди був її повновладною вотчиною, а голова місцевої райради Курносова, яка померла два роки тому у Донецьку, її вірною шісткою.

Аудіозаписи розмов запроданців: https://www.youtube.com/watch?v=TmPH-8Nro1o

Більше того, Житомирський на парламентських виборах 2012-го року був довіренною особою кандидата в народні депутати Бахтєєвої! Який суцільний жах та бєспрєдєл в Донецьку влаштовували тоді її підопічні, можна прочитати тут: http://pro-test.org.ua/index.php?id=5005&show=news&newsid=106578 

Житомирський дійсно лікар за освітою, як і говорить Бахтєєва на відео, але, на відміну від улюбленної лікарки Ахметова та Колеснікова, за фахом він ніколи не працював. Наскільки мені відомо, останнім часом він очолював місцевий філіал страхової кампанії "Аска" у Донецьку, яка була заснована ще в 1990 році у складі відомого одноіменного російського холдінгу, й згодом перейшла у власність Ахметова. Головний офіс компанії до 2014 роки знаходився саме в Калінінському районі Донецька й лише з початком війни переїхав до Києва, а в августі 2015-го у нинішній форпост Ахметова - Запорізьку область.

Цікаво, також що Житомирський Юрій Михайлович свого часу був помічником на громадських засадах в нардепів-комуністів Євгена Волинця (6 скликання) та  аж до літа 2014-го Володимира Бідьовки (7 скликання). Обидва родом з Донеччини. 

Дуже показово, що по-справжньому упоротий комуніст Бідьовка у листопаді 2014 року був обраний до так званого "Народного Совета ДНР", де й перебуває до сьогодняшнього дня.

P.S Нагадаю також, що в жовтні минулого року однопартійці і соратники нардепа Силантьєва у благородній справі боротьби з олігархами в рядах головних парламентських "радикалів" Мосійчук та Лозовій були помічені за дружнім спілкуванням в компанії своїх ідеологічних ворогів з "Оппоблока" Новинського і Бахтєєвої. Фото їх облич, що просто випромінювали щастя, облетіли Уанет. Пізніше Новинський підтвердив, що він підтримує з ними дружні стосунки, а в конверті йому були передані "привітання". Бреше, звісно ж, скотиняка -  вони зовсім не друзі. То їх якийсь невідомий депутат познайомив випадково...

P.S Чергове відео з відмазками Бахтєєвоїhttps://www.youtube.com/watch?v=lZT4y7K9lqg