суббота, 13 августа 2022, 15:301660393827 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Вінниця гостинно розкриває обійми для Донецького університету
25.10.2014 14:40:50. Просмотрено 12982 раз. За сегодня — 0 раз.

Шановні колеги, які залишилися у Донецьку та звернулися до нас за допомогою та розрадою!(http://kyiv.osp-ua.info/education/12290-vidkritiy-list-predstavnikiv-profesorsko-vikladatskogo-kolektivu-donetskogo-natsionalnogo-universite.html
         Ми з Вами стали учасниками вкрай драматичних подій, які значною мірою вже змінили наше життя. Варто розуміти, що «нова адміністрація» навчального закладу днр, який розмістився у корпусах нашого рідного Донецького національного університету, намагається у будь-який спосіб дискредитувати переїзд до Вінниці, вносить розлад у наш дружній колектив. 
        Ми маємо розуміти, що спільнота науковців  подолала багато перешкод на шляху налагодження роботи на новому місці. На порядку денному залишається чимало невирішених питань, але сьогодні ми можемо із впевненістю заявити, що ДонНУ буде працювати попри труднощі.             
          У нас є головна цінність – це віддані університету співробітники, які попри побутові труднощі продовжують працювати із натхненням та продуктивністю, що значно перевищують можливості звичайної людини.  
  20 жовтня було поширено відверто брехливу інформацію про відсутність умов для проживання у Вінниці. Інформуємо Вас, що насьогодні є чотири варіанти розміщення викладачів та студенів. Ви можете у зручний для Вас спосіб повідомити керівництво Вашого підрозділу про дату прибуття у Вінницю та кількість місць для проживання. Вам гарантовано буде надано житло.
      Комунікація з приводу поселення добре налагоджена, і вона є цілком захищеною від провокаторів та дезинформаторів. Кожен, хто зареєструвався на сайті МОН України та заявив про бажання продовжити роботу в ДонНУ, був поінформований про умови та варіанти забезпечення житлом. Звичайно, що ті працівники, які намагаються бути одночасно із законним університетом та «навчальним закладом днр», не мають доступу до інформації про поселення. Тому вони й намагаються створити певний клімат «невдоволеності» ситуацією.    Доречи, фактом, який доводить некомпетентність окремих «ініціаторів», є те, що Вінницьку область «записали» до Західної України. Друзі, Вінницька область – це центральна Україна, серце гостинного Поділля. Тут живуть працьовиті, толерантні та щирі люди. Перебуваючи у Вінниці, Ви в жодному разі не відчуєте жодного натяку на недоброзичливе ставлення. Ініціативній групі разом з адміністрацією університету довелося вирішувати багато складних питань. Проте кожен, хто спілкувався з вінничанами, із впевненістю може сказати, що всі у цьому місті – від кондуктора в трамваї до міського голови –  ставляться до співробітників та студентів ДонНУ з повагою, розумінням та максимальною увагою. Тут багато людей розмовляє російською мовою, і всі добре розуміють один одного.  
       Вінниця – дуже затишне місто на берегах Південного Бугу з прекрасним кліматом. Його повітря сповнене ароматом лісів  та ланів. Рівень цін на продукти харчування нижчий, ніж на Сході України. Зараз полиці магазинів переповнені стиглими овочами та соковитими фруктами за дуже прийнятними цінами, чого, доречи, не можливо сьогодні побачити у Донецьку чи Луганську.  Навіть перший сніг у жовтневій Вінниці - чудовий!  
         Отже, друзі, давайте будемо довіряти інформації виключно з офіційних джерел. Відновлення роботи нашої alma mater є справою спільною, і кожен з нас мусить поставити собі одне принципове запитання – «Яких зусиль доклав я?». Тож відбудуємо ДонНУ разом!   
 
Представники ініціативної групи ДонНУ