пятница, 30 сентября 2022, 15:001664539257 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПАТРИОТІВ УКРАЇНИ
05.08.2018 12:43:43. Просмотрено 4014 раз. За сегодня — 1 раз.Ця сволота во владі на чолі з мальдівською Лолітою вбиває кращих нащих синів - бійців АТО, волонтерів, патриотів, а кого не вбили, того кинули до в'язниці, вони вже разграбували країну та загнали в боргову яму усіх наших нащадків до п'ятого коліна, народ перетворили на жебраків, кремлівскі вороги панують в Україні, а народ в злиднях.

Немає ні медицини, ні гідних пенсій, непомірні ціни на ЖКГ, транспортні послуги, продовольчо-промислові товари та інше, всі стратегічні об'єкти держави в руках російських керманичей путлера, економіка знищена, в державі створен правовий калапс - Закони не діють, кругом поголовна корупція та бандитизм...


Кремлівські посіпаки відкрито вбивають та катують патріотів під мовчазну згоду влади, тітушка вже стало професією. На виборах кремлівські сили зайдуть до парламенту і під впливом фальсіфікації виборів президента поставлять російську маріонетку, і тоді Україна захлинеться кров'ю Патриотів. Що ці кляті кати зробили з нашими родинами та літніми людьми?
Так чого ж ми мовчим? І чи варто нам гуманно відноситися до їх сімей? Це теж підрастають кати українського народу. 

Що знову Майдан??? Так це ж вже не янукович, ці кремлівські агенти во владі повбивать усіх, вже давно йде відстріл патриотів та волонтерів у тилу!
Об'єднатися в потужний загін та відкрити Другий Фронт не вийде, бо богато лже-патриотів купила ця клята влада та московські олігархи. Потрібно створювати малі партизанські загіни патриотів та вести партизанську війну. А потім, коли відбудеться їх потужна діяльність можно буде говорити про об'єднання в єдину Українську Повстанчеську Армію.

Що і як робити, я думаю ви всі знаєте, а коли ні - візміть досвід патризанського Руху в Україні часів другої світової війни, а також УПА, УНА-УНСО, та провідних борців за Незалежність України - Степана Бандери, Євгена Коновальця - ті, хто сфрмували Націю, та досвід інших Героїв Визвольного Руху.. І пам'ятайте - вони не жаліють ні наших дітей, ні батьків, ні дідів! Так чого ж ми повинні жаліти наших катів? Жалю у цій війні не місце! Робить все по совісті - на благо нашої держави та народу України!

Слава Україні!
Героям Слава! 
Смерть ворогам!