четверг, 11 августа 2022, 15:001660219202 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

А судді хто? Справа майора Головко, або за що катують Героя.
04.03.2018 19:18:17. Просмотрено 7435 раз. За сегодня — 0 раза.

Вбивати народ України  почала ця клята влада на чолі Порошенко, Турчинова, Яценюка,  Махницького - Луценко, Авакова та інша сво ще тоді, коли здала Крим та Донбас! А потім організувала котли з загибеллю тисяч бійців на Донбасі, далі, біля 12 тисяч незаконно засуджених бійців АТО, а також біля 24 тисячі знаходяться під слідством по надуманим звинуваченням, тисячі свідків по цим справам залякані кримінальним переслідуванням та фізичним катуванням. І ось, як підсумок  -  звіряче побиття ветеранів АТО у наметовому містечку під зРадою 03.03.2018 р… Так ще не тільки побили, а поставили патриотів на коліна та робили селфі і позували перед фотокамерами. А хто це робить -  теж самий «Беркут», який тільки змінив назву. А хто нас судить? Тіж самі корумповані судді з часів  янукОвоща, які люто ненавидять України та відкрито підтримують агресію Росії, які в разі чого вже нагріли собі місця в терористичній ДНР…

Острів вже писав про справу майора Головко:   Пытки, разжалование, тюрьма… Как Родина "отблагодарила" участника АТО http://m.ostro.org/general/criminal/articles/538794/

05.03.2018 року об 11:00 в Костянтинівському міськрайоному суді Донецької області відбудеться розгляд кримінального провадження відносно майора ЗСУ Головко О.В., якого СБУ  та військова прокуратура сил АТО надуманно звинувачують у вимаганні, розбої та викраденні людини.
    
  Майор Головко Олег Васильович  добровільно просив дозволу виїхати у зону АТО. Перебував у зоні АТО з 15 серпня 2014 року в якості речника АТО обліку вбитих, поранених – офіцера штабу військової частини польова пошта В5509 (34-й батальйон територіальної оборони «Кіровоград»). Далі, виконував бойові завдання, перебуваючи на посаді начальника блокпосту №1 в м. Дзержинськ. Під час мінометного обстрілу врятував життя військовослужбовцю Чалапчію Олександру.
В кінці листопада 2014 року був затриманий  співробітниками Служби Безпеки України, та на протязі трьох днів катувався в приміщеннях СБУ людьми у військовій формі, які ховали свої обличчя під балаклавами. Головна мета  катування – отримання інформації на командирів 34-го батальйону: ротного Галіцкого та комбата Красильникова.  В подальшому майора Головко О.В. арештували нібито за вимагання та розбій, щодо особи — посадовця органів самоврядування міста Костянтинівка, який допомагав у 2014 році в будівництві ворожих блок-постів терористів .
28 квітня 2018 року Головко О.В. було засуджено до десяти років позбавлення волі, та цей вирок було скасувано як незаконний та кримінальне провадження було направлено на новий розгляд.
     
 Двоє з трьох суддів, призначеної нової колегії, що розглядає заново кримінальне провадження відносно майора Головко О.В.,  є вихідцями з міста Горлівка Донецької області, де діє терористична організація “ДНР”, вони володіють нерухомістю на вказаній території, та мають стійкі соціальні зв'язки з особами, що проживають на непідконтрольній Україні території, а також проповедують "рузький мир"... До того ж їх нерухомість не була конфіскована терористами ДНР, як у інших суддів та правоохоронців, що вказує на їх зв'язок з терористичним угрупованням! Далі ми приведимо іх декларації.
17 січня 2018 року за участю представників ЗМІ та за підтримки Народного депутата України Юрія Тимошенко, з урахуванням тяжкого стану здоров'я майора Головок О.В., який більше трьох років перебував в СІЗО, стороні захисту вдалося добитися звільнення майора Головко О.В. з-під арешту під особисте зобов'язання Народного депутата України Ю.Тимошенко . 
         
    Проте, 05 лютого 2018 року під час підготовчого засідання, яке вже відбувалося без участі ЗМІ, колегія суддів почала відверто ігнорувати вимоги КПК!!!  
 Під час розгляду одного з клопотань сторони захисту, колегія суддів вийшла з нарадчої кімнати та оголосила ухвалу, якою позбавила інших учасників судового процесу права заявити клопотання про здійснення  виклику до суду певних осіб для допиту!!!
 Розглянувши клопотання, колегія судів , не вислухавши думку сторін про можливість закінчення досудової підготовки, самостійно завершила підготовку до судового розгляду, призначила кримінальне провадження до розгляду по суті та швиденько залишила зал судового засідання, залишивши сторони з незаявленими і невирішеними клопотаннями про виклик свідків!!!
 Згідно статті 315 КПК України суд розглядає такі клопотання учасників судового провадження про виклик осіб для допиту саме під час підготовчого судового засідання!!!
Такими діями Горлівська колегія суддів відверто показала захисту своє ставлення до розгляду кримінального провадження відносно учасників АТО, що свідчить про корупційну складову цієї справи!
  
На незаконні дії суддів захистом подана скарга до Вищої ради правосуддя. 

05 березня 2018 року відбудеться чергове судове засідання по справі майора Головко О.В., захист готує на вказане судове засідання заяви про відвід колегії суддів. ЗМІ та громадськість буде пильно стежити... А ми, в свою чергу проведемо журналістське розслідування їх зв'зків з терористами.
Головними ініціаторами і організаторами фальсіфікації цієї справи є все той же війсковий прокурор сил АТО Костянтин Кулик, а також його заступник Панченко В.М. Виконавцями фальсіфікації справи, катувань і знущань над майором Головко, разом з Панченко В.М. є військові прокурори Чернета М.А. і Порушник Б.М.
На сьгодні факти злочинної фальсифікації данної справи, її розслідування і судовий розгляд зі значними порушеннями законодавства і прав людини є беззаперечними, так само, як і факти катування майора Головко співробітниками СБУ і війскової прокуратури сил АТО! 
Це підтверджуються, зокрема, медичним оглядом Олега Головко, проведенним в СІЗО після доставлення його туди сбушниками і війсковими прокурорами, в ході якого у майора Головко були виявленнні численні тілесні ушкодження, а сам він був направленний в медичну частину СІЗО на лікування. 
Втім, на сьогодні жодне рішення суддів, якими прокуратуру було забов'язано провести розслідування катувань, інших злочинів проти правосуддя, які були вчинені відносно Головко, не виконано і ніяких слідчих дій не відбулося взагалі. 


Додаю ще фото, на яких зафіксоване радісне спілкування заступника війскового прокурора сил АТО сво Панченко і так званого "потерпілого" сепаратиста і ворога України Гонтаренко. 

У мене є тільки ОДНЕ питання до цих клятих прокурорів, суддів, сепарів та іншій сво, які прикриваючись "правосуддям" України, вбивають, катують, знущаються та "судять" наших бійців, які захищали Незалежність України від ворога :- ви що, так впевненні в своїй безкарності і що меч Божої кари вас не наздожене?.. Я думаю, що ви тут глибоко помиляєтесь... подивитесь у дзеркало і там ви побачите та почуєте льодяний подих диявола... Зустріч з ним неминуча...

Додаю першу заяву постраждалого сепара, коли він вперше написав звинувачення на зовсім інших людей, а потім чомусь змінив показання.... і чому?А судді хто ж?

Декларація Головуючого судді колегії суддів Стадченко: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_a9a1cbcc-69d6-4176-96fd-3059e9fb6fcc
https://declarations.com.ua/declaration/nacp_558164b4-c06e-4b01-8039-916c81468c20
 

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_7def2d51-0c9f-4fb9-86d7-c020dd455bb7 - декларація судді колегії суддів Каліуш


https://declarations.com.ua/declaration/nacp_a5164727-8929-4d99-90fa-13822045d723 - декларація "потерпілого" сепара Гонтаренко