На цьому прикладі бачимо, як шпигуни США організували атаку на армію Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня на тлі відступу російських військ на Херсонщині якось загубилися новини з фронтів Донбасу. Не приховуватимемо, у Донецькій та Луганській областях ситуація для ЗСУ не така радісна як на півдні, але й окупанти тут отримують свою порцію ганьби.

Вы все брешете!

Про те, що на Донбасі становище у ЗС РФ вкрай тяжке, відкрито говорили як місцеві, так і російські пропагандисти. Найвідомішим населеним пунктом на цьому тижні стало невелике село Павлівка Донецької області.

Саме тут було майже повністю знищено бригаду морських піхотинців Тихоокеанського флоту РФ. Морпіхи з Примор'я та Камчатки, ну ті, хто вижив, записали звернення до губернатора Приморського краю Олега Кожем'яко з хрестоматійним проханням: "Милый дедушка, Христом богом тебя молю, возьми меня отседа".

Інформацію про втрати окупантів та про їхнє благання про порятунок активно поширив російський пропагандист Олександр Сладков. "Срочно! Тяжелая ситуация в Павловке. Морпехи нашей 155-й бригады обратились к губернатору Приморья Олегу Кожемяко", - написав він у себе в телеграм-каналі.

"Морпехи просят Олега Кожемяко обратиться в МО, чтоб прислали комиссию, для срочного разбора ситуации. В письме звучат три громкие фамилии, знаю, но не привожу. Впрочем, и сам пост-то публикую, потому, как о ситуации в Павловке наверх талдычат уже несколько дней, а кровь всё льется и льется", - наголосив пропагандист. За його словами, у зверненні йдеться про неможливість донести вищому керівництву інформацію про високі та марні втрати в людях і в техніці. "ОстроВ" докладно писав про це у минулому огляді. Минулого тижня ситуація отримала своє продовження. Губернатор відповів!

Його відповідь, як і лист морпіхів, теж була витримана у хрестоматійному стилі: "Потерь нет! Вы все врете!"

Олег Кожем'яко заявив, що скарги окупантів, що звернулися до нього, можуть бути "вбросом со стороны противника".

Слідом за губернатором донецькі та російські пропагандисти почали дружно доводити, що ніхто далекосхідних морських піхотинців не ображав. "Мы понимаем большое беспокойство за своих мужей, братьев друзей, которые защищают Родину. Однако, данная информация не имеет официальных подтверждений и по своему характеру и способам распространения очень похожа на фейк, сконструированный украинскими спецслужбами так, чтобы посеять панику", - написав один із телеграм-каналів.

Однак цього разу – мабуть, втрати таки були дуже великі – деякі "воєнкори" не злякалися кримінальної статті за дискредитацію російської армії і заперечили підгодованим військовим командуванням джерелам масової дезінформації. "Фейк?! Да вы о чём??? О том, что в Павловке происходит жуткое кровопролитие, я писал с самого начала, как только первый батальон попал под раздачу на подступах к селу. Дальше - больше. По этой теме работало несколько военкоров - они что, все врут? В настоящее время получилось так, что за бездарность конкретного офицера, организовавшего этот кровавый праздник, придется отвечать губернатору края, откуда в бригаду поступили мобилизованные - ему смотреть в глаза вдовам и осиротевшим детям. Незавидная, прямо скажем, участь. Но это как раз тот случай, когда гражданское общество просто обязано требовать от военных персональной ответственности за жизни граждан, прибывших на фронт по мобилизации!!!", - написав один із них.

Скандал у нешляхетній родині

Як наслідок, обговорення теми виплеснулося далеко на межі окупованого Донбасу. Депутат російської Держдуми Євген Федоров звинуватив у всьому "воєнкора" Олександра Сладкова, який першим вкинув в інформаційний простір тему розгрому піхотинців під Павлівкою. Він звинуватив його у "підриві бойового духу" рашистів.

"На этом примере мы видим, как шпионы США организовали атаку на армию России", – написав Федоров.

Також він прикріпив опитування для своїх передплатників: що думають читачі про "підривну діяльність" Сладкова. Обирати можна було з трьох варіантів: а) "притягнути журналіста Сладкова до кримінальної відповідальності за роботу на ворога"; б) "заборонити не військовослужбовцям висвітлювати СВО"; в) "я на стороні США та їх шпигунів".

Сам винуватець скандалу в аж ніяк нешляхетній родині зло пожартував і заявив, що він би проголосував за варіант "розстріляти".

Тим часом у Сладкова знайшлися високопоставлені захисники. Секретар генеральної ради правлячої в РФ "Єдиної Росії" Андрій Турчак відкрито заявив, що в цій ситуації наклепником є ​​не журналіст, а депутат Федоров."Этот народный избранник не стремится иметь отношения к своему народу, а в публичном пространстве горлопанит без умолку, да еще публикует оскорбительные сообщения в адрес тех, кто постоянно находится на передовой", – підлив він олії у вогонь. Турчак запропонував Федорову взяти до рук автомат і вирушити на штурм Павлівки у складі 155-ї бригади.

Висловився з цього приводу і харківський сепаратист Костянтин Долгов, котрий нині затишно проживає в Москві. "А я думаю - что ж так медленно и через жопу все? А оказывается это всё из-за Саши Сладкова. Это он в танковый биатлон игрался на компуторе вместо того, чтобы реально готовиться к настоящим сражениям. Да ясен пень, что Сладков - американский шпион! Считаю, нужно положить этому конец. Сладкова - депортировать в США. А Фёдорова - на место Сладкова. Он покажет, как надо снимать бравурные репортажи с фронта. Кстати, он там был хоть раз? В Донецке под обстрелами сидел? Может, в окопах под Авдеевкой был замечен?", - зрозумів він, що ситуація цілком дозволяє йому вкусити депутата Державної думи.

Огляд підготував Юрій Бовх, "ОстроВ"

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті