Знаки Пошани "Захиснику Луганщини" вручили ще п'ятьом демобілізованим строковикам, які тримали оборону Рубіжного, Сєвєродонецька й Лисичанська

Начальник Луганської ОВА Артем Лисогор вручив Знаки Пошани "Захиснику Луганщини" ще п'ятьом демобілізованим строковикам 18 травня. Про це він повідомив у Телеграм.

"Ще п'ятьом демобілізованим строковикам вручив Знаки Пошани "Захиснику Луганщини", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що понад 120 днів вони мужньо тримали оборону Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська після повномасштабного російського вторгнення у 2022 році.

"Ці юнаки, не маючи бойового досвіду, змогли протистояти ворогу, який значно переважав у живій силі та техніці. І це був лише початок бойового шляху молодих військовослужбовців. Вони справжні герої, які опинилися в епіцентрі бойових дій і гідно виконали свій обов'язок", - зазначив Лисогор.

Підкреслюється, що тепер вони досвідчені воїни. Окрім Луганщини, виконували бойові завдання й на Сумщині. 

"Сьогодні нарешті повертаються до цивільного життя. Нашим завданням залишається допомогти їм адаптуватися", - йдеться також у повідомленні. 

Під час урочистого заходу його учасники підписали стяг Рубіжанської громади й вшанували хвилиною мовчання усіх, хто віддав життя за Україну.

Раніше повідомлялось, що демобілізували ще одну хвилю строковиків, які тримали оборону Рубіжного й відбивали ворога від Сєвєродонецька та Лисичанська.

Раніше також повідомлялось, що Знак Пошани "Захиснику Луганщини" отримали 8 демобілізованих оборонців, яких повномасштабне вторгнення застало на строковій службі.

Статті

Світ
02.06.2024
10:07

“У найближчі місяці багато що стоятиме на кону”. Західні медіа про Україну

Стан української армії продовжує погіршуватися, особливо там, де вона має найбільше значення: в піхоті. Контрнаступ України влітку минулого року досягнув кульмінації насамперед через виснаження піхоти, і з того часу їй важко компенсувати ці втрати.
Донецьк
01.06.2024
14:44

"Нове покоління творців". Донецький щоденник

Це шостий за рахунком фестиваль. Перший провели у Донецьку у 2018 році. Але 2023-о за основна частина проходила у «звільненому» Маріуполі. І якщо одразу донеччани не надали цьому значення, мовляв, це символічно, то цього року вони мали привід...
Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Всі статті