Уряд Німеччини схвалив спрощення умов працевлаштування біженців

Уряд Німеччини схвалив зміни до законодавства про перебування іноземців у країні, що спрощують працевлаштування особам, які у ФРН клопочуться про надання притулку або мають відтерміновану депортацію. Про це повідомляє DW.

Передбачається, що особам, яким відтермінували депортацію з Німеччини, має надаватися дозвіл на працевлаштування. Крім того, заборона на роботу для біженців, які перебувають у пунктах первинного прийому мігрантів, має бути скасована вже за шість місяців. Раніше вона діяла протягом дев'яти місяців.

Як зазначає DW, у пакеті законодавчих змін, який спрощує доступ до ринку праці біженців, розглядають також питання працевлаштування українців, які прибули до Німеччини після початку повномасштабного вторгнення РФ. Уряд пропонує кроки для прискорення інтеграції десятків тисяч українців на ринку праці. Для них послаблять вимоги до знання німецької мови та запропонують додаткове навчання.

За останніми даними, пише DW, з понад мільйона українців, які виїхали до Німеччини, рятуючись від війни, працездатними є 52%. З них зараз працевлаштовані 196,7 тис., але 42 тис. з них зайняті на роботах, які не підлягають сплаті внесків на соціальне страхування.

Нагадаємо раніше повідомлялося, що уряд Німеччини хоче прискорити інтеграцію українців на ринок праці. 

Статті

Країна
10.11.2024
09:00

"Жахи нашого містечка". Як місцеві жителі окупованого Донбасу поширюють вигадки про звірства України

...Відлуння Бучі постійно переслідує їх… Саме тому кремлівська пропаганда гарячково розкручує тему нібито звірств ЗСУ на теренах Донбасу, які до "визволення" залишалися під контролем української влади.
Країна
09.11.2024
12:17

Підвищення тарифів на комуналку, борги та підготовка до опалювального сезону. Інтерв'ю з експертом у сфері ЖКГ Олегом Попенком

У червні 2024 року українці вже пережили зростання цін на електроенергію (на 64%), а згідно з "інфляційним звітом" Національного банку України, з 2025 року розпочнеться "поступове приведення тарифів до їх економічно обґрунтованих рівнів".
Країна
08.11.2024
09:00

Біженці з України: чому їм більше не раді в ЄС

Зміна європейської громадської думки щодо прийому українців, які тікають від війни, співпала зі скороченням для них гуманітарної допомоги, яку виділяють уряди країн ЄС. У такий спосіб європолітики відреагували на "соціальний запит" своїх виборців.
Всі статті