Радник Залужного допускає переговори з РФ вже після деокупації Запорізької та Херсонської областей

Переговори Києва та Москви можливі як мінімум після деокупації Запорізької та Херсонської областей. Про це сказав радник головнокомандувача ЗСУ  генерал Віктор Назаров в інтерв'ю виданню Spiegel, - пише ZN.UA.

Він зауважив, що Україна більше не буде втрачати свої території, а лише рухатиметься вперед.

Віктор Назаров також підтвердив, що наступ російських окупантів вже триває з середини січня, проте у противника обмежені можливості Як наслідок, росіяни можуть атакувати лише на вузькій ділянці фронту - в Бахмуті. Але й там в окупантів немає навіть тактичного успіху.

При цьому Назаров зауважив, що переговори Києва та Москви - можливі як мінімум після деокупації Запорізької та Херсонської областей.

"Це регіони, які мають вихід до Азовського моря і межують з Кримом. Росія втратить сухопутний коридор. Сам Крим теж опиниться під загрозою. Важливим є і північ Луганської області. Контрнаступ там ускладнить контроль над окупованими територіями Донбасу. Війна переміститься до кордонів РФ. Росіяни намагаються не допустити цього всіма силами", — зазначив генерал.

Як повідомлялося раніше, за словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, росію реально перемогти на полі бою, і Україна це зробить.

Статті

Країна
10.11.2024
09:00

"Жахи нашого містечка". Як місцеві жителі окупованого Донбасу поширюють вигадки про звірства України

...Відлуння Бучі постійно переслідує їх… Саме тому кремлівська пропаганда гарячково розкручує тему нібито звірств ЗСУ на теренах Донбасу, які до "визволення" залишалися під контролем української влади.
Країна
09.11.2024
12:17

Підвищення тарифів на комуналку, борги та підготовка до опалювального сезону. Інтерв'ю з експертом у сфері ЖКГ Олегом Попенком

У червні 2024 року українці вже пережили зростання цін на електроенергію (на 64%), а згідно з "інфляційним звітом" Національного банку України, з 2025 року розпочнеться "поступове приведення тарифів до їх економічно обґрунтованих рівнів".
Країна
08.11.2024
09:00

Біженці з України: чому їм більше не раді в ЄС

Зміна європейської громадської думки щодо прийому українців, які тікають від війни, співпала зі скороченням для них гуманітарної допомоги, яку виділяють уряди країн ЄС. У такий спосіб європолітики відреагували на "соціальний запит" своїх виборців.
Всі статті