Індія відмовляється від великих збройових угод із Росією - ЗМІ

Індія скоротила військово-технічне співробітництво з Росією на користь США, повідомляють джерела Reuters в уряді республіки. Нью-Делі має намір дистанціюватися від свого колись найбільшого постачальника, - пише ТК The Moscow Times.

За словами джерел, розворот на Захід стався, оскільки здатність Росії виконувати свої зобов'язання за контрактами була підірвана війною в Україні. США ж, навпаки, посилюють вплив в Індо-Тихоокеанському регіоні.

"Ми навряд чи підпишемо якусь велику військову угоду з Росією. Це стало б червоною лінією для Вашингтона", - заявив експерт з Росії в нью-дейлійському аналітичному центрі Observer Research Foundation Нандан Уннікрішнан.

Москва неодноразово пропонувала Нью-Делі укласти нові угоди, зокрема на постачання вертольотів Камова і винищувачів "Сухой", а також розраховувала запустити спільне виробництво зброї, стверджують джерела.

Натомість Індія розглядає купівлю французьких реактивних літаків для свого новітнього авіаносця, хоче виробляти підводні човни за французькою, німецькою або іспанською технологією, а також винищувачі з американськими і французькими двигунами, кажуть джерела.

Статті

Країна
10.11.2024
09:00

"Жахи нашого містечка". Як місцеві жителі окупованого Донбасу поширюють вигадки про звірства України

...Відлуння Бучі постійно переслідує їх… Саме тому кремлівська пропаганда гарячково розкручує тему нібито звірств ЗСУ на теренах Донбасу, які до "визволення" залишалися під контролем української влади.
Країна
09.11.2024
12:17

Підвищення тарифів на комуналку, борги та підготовка до опалювального сезону. Інтерв'ю з експертом у сфері ЖКГ Олегом Попенком

У червні 2024 року українці вже пережили зростання цін на електроенергію (на 64%), а згідно з "інфляційним звітом" Національного банку України, з 2025 року розпочнеться "поступове приведення тарифів до їх економічно обґрунтованих рівнів".
Країна
08.11.2024
09:00

Біженці з України: чому їм більше не раді в ЄС

Зміна європейської громадської думки щодо прийому українців, які тікають від війни, співпала зі скороченням для них гуманітарної допомоги, яку виділяють уряди країн ЄС. У такий спосіб європолітики відреагували на "соціальний запит" своїх виборців.
Всі статті