На Львівській залізниці зафіксовано 28 небезпечних ділянок земляного полотна та 141 небезпечний об’єкт колійного господарства через льодохід на річках та паводки, — повідомили кореспондента «ОстроВ» у прес-центрі ДТГО «Львівська залізниця».
Під час руху на цих ділянках локомотивним бригадам необхідно бути особливо пильними, відтак Львівська залізниця провелавідповідний інструктаж працівників.
Водночас на Львівській залізниці працює оперативний штаб, який контролює надійну експлуатацію ділянок залізничного полотна, що знаходяться у складних інженерно-геологічних умовах.
Крім цього, станом на 17 березня на залізниці сформовано 12 протирозмивних поїздів із 62 одиницями рухомого складу — 41 платформа каменю бутового, 10 платформ зі щебенем та 11 критих вагонів, заповнених мішками з піском; а також створено запас інертного матеріалу в місцях складування — Самбір, Стрий, Чернівці, Хриплін, Воловець.




Комментарии
добавить свой комментарий