Вверх

 

Табір молодіжної громадської організації «Осмомисли»  скликає друзів  з Луганщини для  тижневої мандрівки   в Карпати. Про це повідомляє голова молодіжної громадської організації «Осмомисли» Галина Дичковська (м. Івано-Франківськ).

Місце проведення - Карпати, с. Яблунька, Богородчанський район, Івано-Франківська область з 18.08.09  по 25.08.09р.

 «Ми скликаємо друзів приєднатися до живого пізнання рідної української землі. Ми гуртуємо однодумців, щоб разом мандрувати шляхами духовного і культурного збагачення. Ми єднаємо людей з різних регіонів України, нагадуючи, що у нас спільна мета і спільне майбутнє. Увага! Акція строго  безалкогольн .З собою обов’язково необхідно мати гарний настрій, бажання співпрацювати і створювати радість», - розповідає Г.Дичковська.

 Як повідомляє Г.Дичковська, група буде розбита на 3 підгрупи: симпатики, діячі, організатори.

Завдання групи Симпатики: ознайомитися із 1 рівнем 8 осмислення сакральної України; пройти навчання модераторів 1 рівня, ознайомитися із історичною спадщиною краю, ознайомитися із природно-культурною спадщиною краю.

Завдання групи Діячі: пройти 2 рівень 8 осмислення, пройти навчання модераторів 1 рівня; здійснити 2-3 дискус-клуби, пройти тренінг тренерів-виховників 1 рівня, працювати як тренери в групі Симпатики. Виробити тактику подальшої роботи на 2010 рік; пройти тренерську ініціацію.

Завдання групи Організатори: пройти 3 індивідуальний рівень 8 осмислення, проводити тренінги із групою Симпатиків та Діячів; Виробити стратегію і тактику подальшої роботи на 2010 та подальші роки; пройти ініціацію організаторів .

Крім того, для всіх: вихід на гору Сивуля, інші вершини Карпат; медитація українського гуцульського танцю; розмова із власним тілом та сутнісним Я; принципи позитивної психотерапії у самоосмисленні та самозростанні; ознайомлення із Манявським монастирем, вулканом в с. Старуня та криївкою М.Боєслава, с. Дзвиняч;

Вартість табору: 450 грн. (проїзд в межах області, харчування, тренінги, постій) і невелика харчова вкладка (якщо буде спонсор, то буде відмінена).

Голова МГО «Осмомисли» Галина Дичковська – 8095-105-75-55

Координатори проекту: Половський Володимир – 8050-82-32-926

Шегда Надія – 8097-67-36-807

Басенко Надія – 8098-77-68-953

Контактні e-mail: [email protected], [email protected], [email protected]

 


МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: