Воскресенье, 20 мая 2018, 13:091526810997 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Член Национального агентства по вопросам предотвращения коррупции Руслан Рябошапка сообщил, что подал заявление об отставке. Об этом он заявил на своей странице в Фейсбуке.

"Підтримуючи вимоги суспільства та Уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету Міністрів України заяву про відставку з посади члена Агентства", - написал он.

По его словам, ситуация вокруг работы Национального агентства требует немедленного решения. 

"Ситуація довкола роботи Національного агентства вимагає негайного вирішення, адже зволікання з цим дискредитує не лише ідею ефективного органу із запобігання корупції, але і посилює зневіру наших співвітчизників у можливість досягти відчутних результатів у подоланні корупції. НАЗК – потужний і потенційно надзвичайно ефективний елемент антикорупційної інфраструктури в Україні. Однак, цей інструмент не використовується за призначенням", - отметил он.

Рябошапка подчеркнул, что в течении года своей работы, пытался говорить публично о проблемах Агентства. 

"Однак, відсутність вчасної і належної реакції як в самому Національному агентстві, так і ззовні, призвели до необхідності вжиття кардинальних заходів із “реанімації” НАЗК. Разом із Русланом Радецьким, ми пропонували власний план виведення Агентства із кризи, проте, він був відкинутий іншими колегами Я закликаю народних депутатів України якнайшвидше підтримати законопроект про “перезавантаження” НАЗК у першому читанні і в цілому, як закон", - написал он.

При этом несмотря на отставку, он отметил, что готов в дальнейшем помогать в возобновлении эффективной работы НАПК.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: