Вверх

Президент Украины Петр Порошенко предлагает СНБО на время полностью прекратить транспортное сообщение с оккупированными территориями. Об этом он сказал в ходе экстренного заседания Совета национальной безопасности и обороны Украины, сообщает пресс-служба Администрации президента.

"Тому зараз, сьогодні, пропоную Раді національної безпеки та оборони ухвалити рішення про тимчасову повну зупинку транспортного – і не лише залізничного - сполучення з окупованою територією. Воно діятиме доти, поки окупанти не повернуть назад під юрисдикцію України вкрадені українські виробництва.Виняток, що для переміщення вантажів, буде зроблено лише для гуманітарних вантажів – українських та міжнародних гуманітарних організацій, ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста", - отметил он.

По словам главы государства, контролировать процесс перемещения будут добровольческие мобильные группы.

"Маємо подбати про достатню кількість харчів та медикаментів для наших співгромадян.Уряд вже передбачив утворення мобільних контрольних груп. До них ми пропонуємо долучити громадськість. Чесні, порядні, несудимі та неозброєні люди, які хочуть боротися з контрабандою отримають цю можливість. В першу чергу, до таких груп слід залучати учасників бойових дій. І ці групи мають забезпечувати ефективний контроль за дотриманням і виконанням рішення РНБОУ", - сказал П.Порошенко.

Президент надеется, что Кабмин уже завтра детально проанализирует экономический аспект ситуации.


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: