Суббота, 24 февраля 2018, 05:491519444157 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

В ряде областей Украины правоохранители проводят контртеррористические мероприятия накануне памятных торжеств 8-9 мая. Об этом сообщил советник министра внутренних дел Зорян Шкиряк на своей странице в "Фейсбуке".

"З метою недопущення та упередження провокацій, що можуть бути підготовлені російськими спецслужбами разом з представниками деструктивних проросійських політсил та організацій в Украіні, спільно з підрозділами СБУ тривають контртерористичні заходи в низці областей. До цілодобового чергування залучено понад 25 000 поліцейських і бійців спецпідрозділів Нацгвардіі", - написал он.

"Правоохоронці налаштовані рішуче і будуть жорстко та адекватно реагувати на будь-які спроби дестабілізаціі внутрішньоі ситуаціі в Украіні. Задля національноі безпеки, захисту конституційного ладу, прав і свобод, а також недоторканості життя і спокою мирних громадян, можуть бути застосовані усі необхідні сили та засоби, що визначені Законами Украіни та відповідними нормативними актами, що регламентують діяльність правоохоронних органів", - добавил Зорян Шкиряк.


Присоединяйтесь к "ОстроВу" в Facebook, ВКонтакте, Twitter, чтобы быть в курсе последних новостей.


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕОПогода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: