Вверх

До річниці референдуму за незалежність група «Першого грудня» 8 грудня оприлюднить «Українську хартію вільної людини». Про це повідомляє прес-служба групи.

В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський та Ігор Юхновський розкажуть про те, чи є відповідь на сьогоднішні виклики і яка вона.

Вони пропонують 10 орієнтирів – напрямів праці, де треба кожному докладати власних зусиль і діяти особисто задля «вільних людей у вільній країні».

«Ми закликаємо кожного до найскладнішої у нашому житті роботи: не чекати «золотого віку», не падати духом, не ховатися. Наша Хартія – це вибір «бути». Особистий і колективний», – йдеться у документі.

В презентації та обговоренні “Української хартії вільної людини” на Національному круглому столі, пряму інтернет-трансляцію якого робить BeTv, візьмуть участь письменниця Оксана Забужко, головний редактор газети “День” Лариса Івшина, президент Київської школи економіки Павло Шеремета, правник, фахівець з конституційного права Геннадій Друзенко, Надзвичайний і Повноважний Посланник України Данило Лубківський, Президент PRP Group в країнах СНД Наталя Попович, редактор відділу політики газети «Дзеркало тижня» Сергій Рахманін, а також відомі політологи, соціологи, журналісти та громадські діячі. Модеруватиме зустріч Юрій Макаров.

Довідка

Ініціативна група «Першого грудня» створена в 20-у річницю референдуму. До складу групи входять чільні представники національної інтелігенції: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський. Ініціативна група «Першого грудня» вбачає своєю місією встановлення в країні правил гри, які базуватимуться на загальнолюдських цінностях, і які сьогодні є затребуваними українським суспільством. ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: