Вверх

Лидер Радикальной партии народный Олег Ляшко опасается, что может быть обнародована информация "черной бухгалтерии" Партии регионов финансировании его политической силы Партией регионов. Об этом политик написал на своей Facebook-странице.

"Попереджаю суспільство, що в інформпростір готується викид інформації про те, що начебто я чи Радикальна партія отримували фінансування від Партії регіонів. Інформація про це начебто міститься у так званій чорній бухгалтерії регіоналів, яку передав НАБУ колишній заступник голови СБУ Віталій Трепак.", - отметил Ляшко.

По его мнению "подобные "сенсационные разоблачения" являются разработанной спецслужбами по заказу Президента Порошенко грязной спецоперацией.

"Заявляю, що подібні "сенсаційні викриття" - це розроблена спецслужбами на замовлення Президента Порошенка брудна спецоперація, мета якої - відволікти увагу суспільства від необхідності розслідувати корупцію і офшори самого Порошенка і його оточення, звинувативши в корупції нашу опозиційну політичну силу. Замовники вигаданого проти нас компромату намагатимуться дискредитувати нас і під цим приводом провалити в парламенті голосування за створення ТСК по розслідуванню корупції Президента і його оточення. Звинувачуючи нас у корупції, Президент Порошенко переслідує мету розправитися з нами за нашу опозиційну політичну позицію", - пишет Олег Ляшко.

Как сообщалось ранее, экс-первый заместитель председателя СБУ Виктор Трепак передал в НАБУ документы, подтверждающие незаконные выплаты Партией регионов наличных средств ряду бывших и нынешних высокопоставленных политиков.


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: