Вверх

Донецкий адвокат Сергей Осыка направил в Министерство юстиции и Генеральную прокуратуру  заявления, в которых просит эти органы обратиться в Верховный суд, относительно запрета Коммунистической партии Украины. Текст документов заявитель передал в распоряжение «ОстроВа».

В своих заявлениях адвокат основывается на текстах Программы КПУ и недобросовестности, по его меннию, рекламной кампании КПУ «Вернем страну народу!».

«…З огляду на зміст зазначеної програми можна зробити висновок про те, що дії Компартії України направлені на підвищення бойовитості партійних рядів та здійснення державного перевороту (революції) з метою незаконного захоплення державної влади шляхом ведення в оману населення та проведення масових протизаконних протестів, страйків, акцій громадської непокориЗ метою порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки Компартія України розгорнула всеукраїнську акцію під назвою «Повернемо країну народу!», - говорится в заявлениях.

Адвокат отмечает, что рекламная кампания КПУ «Вернем страну народу» вводит потребителей в заблуждение, поскольку по Конституции власть в стране и так принадлежит народу.

«Розповсюджена Компартією України реклама із позначенням «Повернемо країну народу» є недобросовісною, адже вводить в оману споживачів реклами (а саме виборців), та створює уявлення, що нібито хтось відібрав країну у народа, та лише незаконними методами (масовими протестами, страйками та акціями громадської непокори) можливо повернути країну народу. Окрім цього, неточність, недостовірність та двозначність вказаної реклами полягає у тому, що КПУ не зазначає: Хто поверне країну народу? Якому народу буде повернуто? Яку країну буде повернуто народу?

Конституцією України (статті 1, 2 та 5) передбачено, що Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Суверенітет України поширюється на всю її територію. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування».

«З огляду на вищезазначене вбачається, що діяльність (зокрема, розповсюдження недобросовісної реклами) та програмні цілі, які відображені у програмі та Статуті, Комуністичної партії України мають антиконституційний та протиправний характер. А відтак діяльність Комуністичної партії України має бути заборонена у судовому порядку», - резюмирует Сергей Осыка. ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: