Вверх

Донецкий апелляционный административный суд приостановил действие определения Каменнобродского райсуда Луганской области об отмене указа по поводу увольнения судей Конституционного суда Валерия Пшеничного, Сюзанны Станик и Владимира Иващенко. Об этом заявил заместитель главы секретариата президента Игорь Пукшин, сообщает пресс-служба президента.

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

25 травня 2007 року

м.Донецьк

Суддя Донецького апеляційного адміністративного суду Колеснік Г.А., розглянувши апеляційну скаргу представника Президента України на ухвалу Кам’янобрідського районного суду Луганської області від 16 травня 2007 року – про забезпечення лозову Єфремова О.С. до Президента України про визнання протиправними та скасування Указів Президента № 369 від 30 квітня 2007 року , № 370 від 1 травня 2007 року та № 390 від 10 травня 2007 року

ВСТАНОВИВ:

До Донецького апеляційного адміністративного суду подана апеляційна скарга представника Президента України на ухвалу судді Кам’янобрідського районного суду Луганської області від 16 травня 2007 року про забезпечення позову Єфремова О.С. до Президента України та зупинення дії Указів Президента України № 369 від 30.04.2007року , № 370 від 1.05.2007 року та № 390 від 10 травня 2007 року

По даній апеляційній скарзі відкрите апеляційне провадження.

До апеляційної скарги додане клопотання представника Президента України про зупинення виконання ухвали Кам’янобрідського районного суду Луганської області від 16 травня 2007 року. В клопотанні вказується, що до розгляду апеляційної скарги виникає необхідність зупинити дії ухвалу місцевого суду оскільки ухвала стосується посадових осіб Конституційного суду України , а заява подана від Єфремова О.С. а ухвалу суду першої інстанції використовують різні політичні сили для загострення ситуації в країні та сприяння ескалації суспільного напруження.

Ознайомившись з наданими документами, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню.

У відповідності до ст. 190 п. 8 Кодексу адміністративного судочинства України підчас підготовки справи до апеляційного розгляду, суддя апеляційної інстанції вирішує письмово заявлені клопотання.

Виходячи з принципу адміністративного судочинства – верховенства права та враховуючи, що клопотання про зупинення ухвали суду першої інстанції обгрунтовано , воно стосується публічно-правових відносин і не може порушувати прав та законних інтересів інших осіб, вважаю необхідним зупинити дію ухвали судді Кам’янобрідського районного суду Луганської області до розгляду апеляційної скарги на цю ухвалу по суті.

Керуючись ст.. 8, ст., 189, п.8 ст.190 Кодексу адміністративного судочинства України ,–

УХВ АЛИВ:

Зупинити виконання ухвали судді Кам’янобрідського районного суду Луганської області від 16 травня 2007 року про вжиття заходів забезпечення позову Єфремова О.С. у вигляді зупинення дії Указів Президента України № 369 від 30 квітня 2007 року «Про звільнення В. Пшеничного з посади судді Конституційного Суду України» , Указу Президента України № 370 від 1 травня 2007 року «Про звільнення С. Станік з посади судді Конституційного Суду України », Указу Президента України № 390 «Про звільнення В. Іващенка з посади судді Конституційного Суду України» по справі Кам’янобрідського районного суду Луганської області.

Копію ухвали направити сторонам.

Суддя Донецького апеляційного адміністративного суду

Г. А.Колеснік

и-а

«Остров»ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: