Одного тьохочкового забракло БК "Говерла", щоб не програти першу домашню гру сезону

У кубковому поєдинку "Говерла", яка провела перший офіційний домашній матч у Івано-Франківську, зазнала поразки від завжди принципового опонета - "Політехніки-Галичини", - повідомляє "bcgoverla.if.ua".

Початок матчу був за гостями. Львів’яни організували стартовий ривок, головним чином за рахунок результативної гри Грега Геррінгтона (9 очок), який раз за разом перегравав свого візаві Патріка Спаркса. Проте ближче до завершення чверті «Говерла» спромоглася наздогнати опонентів, а після влучного тричокового Кудрявцева й зрівняти рахунок (17:17). Втім на першу перерву лідерами пішли саме «політехи» - 17:21. Початок другої чверті знову пройшов під диктовку львівського клубу, гравці якого організували ривок 10:4. У «Говерли» явно не клеїлася гра під кошиками – Фрейзер і Скірманс набрали по 4 фоли і більшу частину другої 10-хвилини провели у ролі відпочиваючих. Проте вийшовший їм на заміну Орленко досить вдало впорався з нейтралізацією активного новачка «Політехніки» Шона Фінна. Згодом «говерляни» в чергове прокинулися і організували ривок 8:2 (29:36). Проте кінцівка першої половини була за «Політехнікою» - 34:40.
Не змінився малюнок гри у третій чверті. Франківці постійно перебували у ролі наздоганяючих. Підопічні Михайла Уваліна утримували господарів на відстані 6-8 очок. Проте у четвертій 10-хвилинці «Говерла», завдяки декільком дальнім попаданням Кудрявцева та Спаркса, а також серії невиправданих втрат львів’ян, спромоглися зрівняти рахунок – 69:69. Сталося це за 2 хвилини 23 секунди до завершення четвертої чверті.
Проте у вирішальні хвилини своє вагоме слово сказав Геррінгтон, який спочатку влучив з середньої відстані, а згодом – реалізував два з трьох штрафні кидки (69:73). На останніх секундах Майк Фрейзер примудрився одержати три блок-шоти у одній атаці, після яких самовіддано підбирав м’ячі, але такі не зумів забити важливий м’яч з під кільця. Фінальну крапку поставив Нік Вільямс, який холоднокровно реалізував обидва штрафні.
У підсумку – друга поспіль перемога «Політехніки» у розіграші Кубка Суперліги – 74:71. А «Говерла», за шаленої підтримки більш як тисячі вболівальників, відкладає свою першу домашню перемогу принаймні до суботи, коли відбудеться матч чемпіонату проти дніпропетровського «Дніпра».
«Говерла» – «Політехніка-Галичина» - 71:74 (17:21, 17:19, 16:20, 21:14)
«Г»: старт – Кудрявцев (14 очок), Спаркс (21 + 10 підбирань + 10 передач), Кяушас (13 + 5 підбирань), Фрейзер (4), Скумотов (2 + 4 підбирання); з-під заміни – Сліпенчук (2), Шостуха (5), Орлекнко (8).
«П»: старт – Геррінгтон (27), Вілліамс (8), Тасовски (7 + 4 передачі), Зубрицький (4 + 4 підбирання), Фінн (18 + 4 підбирання); з-під заміни – Лемик (10 + 4 підбирання).