Третина мешканців Рівного не довіряє банкам, проте 25% рівнян тримають там гроші

34% мешканців Рівного не мають довiри до банкiв, 40% вiдсоткiв – до кредитних спiлок, - повідомляє ЗІК.

 

Навіть в умовах економiчної кризи, майже чверть рiвнян (24,8%) тримає депозити у банках. Такi результати телефонного опитування, яке провiв соцiологiчно-маркетинґовий центр Мiжнародного економiко-гуманiтарного унiверситету (МЕГУ) iм. С.Дем’янчука (за систематичною вибiркою опитано 920 громадян).

 

П’ята частина (19,2 опитаних ) зберiгає довiру до банкiв i вважає, що саме тут найкраще зберiгати значнi суми. Правда, значно бiльше – 41,5 вiдсотка вiддають перевагу тримати кошти удома та ще 3,4 вiдсотка – потайним мiсцям.

 

28,6 вiдсотка – просто не знають, до кого звернулися б, якби довелося брати позику. Лише 1,8 вiдсотка у такiй ситуацiї подалися б до кредитної спiлки, 23,9 – до банку, а 25,9 – традицiйно до родичiв.

 

Разом з тим соціологи з МЕГУ встановили, що третина (34 вiдсотка) рiвнян не мають довiри до банкiв, ще бiльше – 40 вiдсоткiв – до кредитних спiлок.

 

Серед найнадійніших банків на погляду опитуваних - Приватбанк (18,6 вiдсотка), Ощадбанк (11,7 вiдсотка) та Райфайзенбанк Аваль (8,9 вiдсотка).

Що ж до кредитних спiлок, то бiльше половини рiвнян (56,7 вiдсотка) про них нiчого не знають.

Статьи

Страна
29.03.2024
10:18

В Крыму становится страшно: растет популярность страхования от БПЛА

...Эти выплаты никто не увидит, так как нет законодательной базы. Если они страхуют от террористического акта, то должно быть решение о возбуждении уголовного дела по соответствующей статье и так далее. Все остальное – красивые слова и обещания,...
Луганск
27.03.2024
17:45

"Бери и делай!" Как переселенцу начать зарабатывать в новой нише на новом месте

"Надо осознавать, что почти никто на новом месте не начинает действительно с абсолютного "нуля" - потому что у вас есть образование, опыт, личные ценности и тому подобное. Все это уже есть у человека, является неотъемлемой частью его бытия"
Страна
27.03.2024
12:46

Валютный вопрос, или Как олигархи споткнулись об Нацбанк

Дальнейшее снижение курса гривни окончательно добьет потребительский спрос, который в условиях полномасштабной войны и так уже давно "ниже плинтуса". Ну а "мертвый" потребительский спрос – это "мертвая" экономика.
Все статьи