Чемпіонат Суперліги. Прикарпатська «Говерла» перемогла «Донецьк»: 66:64

Вдруге в сезоні івано-франківська БК «Говерла» перемогла БК «Донецьк» із рахунком 66:64.

Як повідомляє кореспондент «ОстроВ», у першій чверті матчу обидві команди резулььативністю гри не відзначились. Рахунок на табло змінювався в основному із кидкіз з лінії штрафних. Перший період закінчився на користь гостей із рахунком 19:11.

Після перерви,  влучними кидками «говерляни» Свонсон, Шаппел і Ульянко догнали супротивників: 22:23.  Проте гравці «Донецька» Флорес та Едвардс вдало зіграли для своєї команди і обіграли «ведмедів» на 5 очок. На велику перерву команди пішли з рахунком на табло 33:28 на користь донеччан.

У третій 10-хвилинці прикарпатці намагалися наздогнати суперників, які активно захищалися та вели у рахунку: 41:33. «Говерляни» зуміли забити 9 очок, завдяки яким програвали «Донецьку» 1 очко: 47:48.

В останній чверті гри, івано-франківці завдяки влучним кидкам Герасимчука, Свонсона та Шаппела таки зуміли обіграти гостей. На останній хвилині матчу триочковий кидок Герасимчука приніс «Говерлі» перемогу – 66:64.