Суббота, 18 августа 2018, 07:171534565878 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Список кандидатов в депутаты Донецкого областного совета от Компартии Украины:

Номер кандидата в депутати у  виборчому списку

Прізвище, власне ім’я
(всі власні імена)
та по батькові (за наявності)

Посада

1.     

 

Кравченко Микола Васильович

 

Народний депутат України

2.    .

Тарасенко Миколай Миколайович

Амвросіївський р-н, ВАТ «Воля», голова правління

3.    .

Фарберов Веніамін Ісакович

Спеціалізований виставочний центр, генеральний директор

4.     

Михайлов Денис Юрійович

I секретар Красноармійського МК КПУ

5.     

Сучков Олексій Анатолійович

м.Харцизьк, ЧП «Метизлэнд», директор

6.     

Попова Ірина Василівна

«Робоча газета», собкор

7.     

Бідьовка Володимир Анатолійович

Секретар Донецького ОК КПУ

8.     

Прохоров Валерій Тимофійович

ТОВ «Коксотрейд», заступник директора

9.     

Хромова Антоніна Михайлівна

Голова обласної організації ВСЖТ «За майбутнє дітей України»

10.                        

Гнатюк Василь Андрійович

Донецька обласна громадська правозахисна організація «ЮРКОМ», голова ради

11.                        

Дейнєс Віталій Геннадійович

II секретар Маріупольського МК КПУ

12.                        

Волинець Альона Олександрівна

Помічник –консультант народного депутата України

13.                        

Литвинов Борис Олексійович

м.Донецьк, ТОВ фірма „Лінком", заступник директора з економіці та зовнішньо-економічним зв`язкам

14.                        

Борковець Алла Олексіївна

м.Новогродівка, ЗОШ №9, директор

15.                        

Оліфіренко Анатолій Васильович

ТОВ «Лиман бетон», завідуючий котельним господарством

16.                        

Животовська Сабіна Антонівна

м.Слов`янськ, Інститут науково-педагогічної та виробничої інфраструктури , начальник відділу кадрів

17.                        

Печеришний Григорій Іванович

пенсіонер

18.                        

Гаркавенко Володимир Васильович

Заступник Слов’янського міського голови

19.                        

Ложечкін Вадим Сергійович

Менеджер

20.                        

Шаталов Леонід Миколайович

пенсіонер

21.                        

Подліпаєв Олександр Пилипович

Вчитель історії

22.                        

Радченко Ігор Володимирович

м.Красноармійськ, Лікувально-діагностичний центр «Кода» , головний лікар

23.                        

Григорчук Володимир Пилипович

Гірницька міська лікарня Донецької області, лікар-хірург

24.                        

Холоімов Валерій Іванович

м.Артемівськ, ТОВ «Укрелектро-мережбуд», економіст

25.                        

Каковкін Дмитро Анатолійович

ГУ ПФУ в Донецькій області, головний спеціаліст

26.                        

Тяпков Михайло Прокопович

пенсіонер

27.                        

Тарабрін Денис Борисович

м.Донецьк, Приватне Акціонерне Товариство «БРВ-Київ», керівник крамниці

28.                        

Чорна Ольга Іванівна

м.Артемівськ, ЗОШ №10, вчитель російської мови та літератури



ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: