Вверх

Список кандидатів у депутати Донецької обласної ради від Партії регіонів:


Номер

кандидата в депутати

у виборчому списку

Прізвище, власне ім’я
(всі власні імена)
та по батькові (за наявності)

Місце роботи

(заняття)

Посада

1.         

Близнюк

Анатолій Михайлович

Донецька обласна державна адміністрація

Голова

2.         

Шишацький

Андрій

Володимирович

Донецька обласна рада

Голова

3.         

Пісарєв

Вадим Якович

Академічний театр опери та балету ім. А.Б.Солов’яненко

Художній керівник

4.         

Бойко

Володимир Семенович

Публічне акціонерне товариство «Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча»

Генеральний директор

5.         

Філь

Римма Едуардівна

Товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Донецькі новини»

Генеральний директор -головний редактор

6.         

Бубка

Василь Назарович

Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «Монблан»

Директор

7.         

Байсаров

Леонід Володимирович

Відкрите акціонерне товариство "Вугільна компанія "Шахта "Красноармійська - Західна №1"

Генеральний директор

8.         

Бобков

Олександр Михайлович

Будьоннівська районна в м.Донецьку рада

Голова

9.         

Ткаченко

Геннадій Миколайович

Донецька міська рада

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

10.      

Сергієнко

Олександр Миколайович

Донецька обласна рада ветеранів

Голова

11.      

Логвінов

Олег Миколайович

Закрите акціонерне товариство «Виробниче об'єднання «КОНТІ»

Генеральний директор

12.      

Поважний

Олександр Станіславович

Донецький державний університет управління

Ректор

13.      

Бровун

Марк Матвійович

Донецький обласний академічний український музично-драматичний театр

Художній керівник

14.      

Генсицький

Володимир Вікторович

Закрите акціонерне товариство «Люкс»

Заступник генерального директора

15.      

Гринь

Владислав Костянтинович

Державна установа «Інститут невідкладної і відновної хірургії ім. В.К.Гусака НАМН України»

 

Директор

16.      

Гельзін

Владислав Григорійович

Благодійний фонд «Фонд розвитку футболу в Донецькій області «Олімпік»

Президент

17.      

Гаманілов

Ігор Анатолійович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Промислово-комерційна фірма «Актив-Трейдінг»

Голова

18.      

Храмченко

Лариса Федорівна

Закрите акціонерне товариство Орендне підприємство «Шахта «Жданівська»

Заступник директора з побуту соціальних питань та зв’язків з громадськістю

19.      

Гончаренко

Василь Дмитрович

Донецька обласна спілка споживчих товариств

Голова правління

20.      

Чичасов

Ігор Олексійович

Донецька обласна організація Партії регіонів

Заступник керівника апарату

21.      

Cагалєвіч

Віталій Ігоревич

Виробничо-комерційне Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІДІС»

Директор

22.      

Степанов

Володимир Володимирович

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

23.      

Пономарьов

Валерій Іванович

Відкрите акціонерне товариство «Новотроїцьке рудоуправління»

Голова Правління

24.      

Ішков

Володимир Миколайович

Донецька обласна рада

Заступник голови

25.      

Коваль

Ігор Георгійович

Донецька обласна рада

Заступник голови

26.      

Бондаренко

Ігор Віталійович

Відкрите акціонерне товариство «Укрпідшипник»

Заступник Голови Наглядової Ради

27.      

Нестеренко

Микола Миколайович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Еста Холдинг»

Генеральний директор

28.      

Матвієнков

Сергій Анатолійович

Публічне акціонерне товариство «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча»

Перший заступник генерального директора-головний інженер

29.      

Горохов

Євген Васильович

Донбаська національна академія будівництва і архітектури

Ректор

30.      

Поляков

Юрій Вікторович

Єнакієвське управління по газопостачанню та газифікації Відкритого акціонерного товариства «Донецькоблгаз»

Начальник

31.      

Зотов

Володимир Сергійович

Товариство з обмеженою відповідальністю камнеобробний завод «Омфал»

Голова правління

32.      

Роганов

Олександр Петрович

Комунальне виробниче підприємство «Краматорський водоканал»

Директор

33.      

Федорук

Андрій Михайлович

Приватне акціонерне товариство «Менеджмент Асетс Корпорейшн»

Генеральний директор

34.      

Захарченко

Наталя Юріївна

Товариство з обмеженою відповідальністю «Телекомпанія «Юніон»

Виконавчий директор

35.      

Бештанко

Михайло

Володимирович

Спільне підприємство «Агроспецмонтажник»

Генеральний директор

36.      

Риженков

Юрій Олександрович

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДПЕК»

Виконавчий директор

37.      

Валітов

Тимур Іршадович

Товариства з обмеженою відповідальністю Лік Фарма «Адоніс»

Заступник генерального директора

38.      

Дейч

Володимир Борисович

Приватне підприємство «Підшиникзбут»

Генеральний директор

39.      

Коваленко

Роман Олексійович

Донецька обласна громадська організація «Центр законодавчих ініціатив»

 

Директор

40.      

Агєєва

Тетяна Миколаївна

Донецька обласна рада

Начальник управління моніторингу реалізації інвестиційних проектів та бюджетних програм

41.      

Горбатенко

Сергій Володимирович

Пенсіонер

 

42.      

Немилостива

Віра Максимівна

Відділ освіти Старобешівської райдержадміністрації

Начальник

43.      

Аннєнков

Віктор Захарович

Президент

Відкрите акціонерне товариство “Грета”

44.      

Хребет

Володимир Григорович

Орендне підприємство «Шахта ім. Засядька»

Директор соціального розвитку

45.      

Волошин

Олексій Іванович

Закрите акціонерне товариство «Новокраматорський машинобудівний завод»

Заступник голови Правління

46.      

Мілютін

Костянтин Сергійович

Закрите акціонерне товариство «Виробничо-комерційне підприємство «Металіст»

Генеральний директор

47.      

Сисюк

Олександр Миколайович

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФСК»

Генеральний директор

48.      

Ільченко

Микола Володимирович

Головне управління МНС України в Донецькій області

Начальник

49.      

Щербань

Руслан Євгенович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Донецьке регіональне виробниче об’єднання «Центр»

 

Комерційний директор

50.      

Хачук

Дмитро Михайлович

Автотранспортне управління Закритого акціонерного товариства «Донецьксталь – металургійний завод»

 

Начальник

51.      

Шутов

Ігор Володимирович

Відкрите акціонерне товариство «Артемівський завод по обробці кольорових металів»

Голова Правління

52.      

Аліпов

Олександр Миколайович

Донецька облдержадміністрація

Заступник голови

53.      

Попов

Станіслав Михайлович

Донецька обласна філія публічного акціонерного товариства «Урсоцбанк»

Керуючий

54.      

Лук’янець

Володимир Борисович

Товариство з обмеженою відповідальністю «СТК»

Технічний директор

55.      

Чурілов

Андрій Вікторович

Донецький національний медичний університет

Завідуючий кафедрою акушерства і гінекології

56.      

Розумняк

Віктор Андрійович

Добропільська автобаза Державного підприємства «Добропіллявугілля»

Директор

57.      

Котов

Вадим Віталійович

Колективне підприємство «ДРЦПВ»

Директор

58.      

Ємченко

Наталя Олександрівна

Закрите акціонерне товариство «Систем Кепітал Менеджмент»

 

Директор із зв’язків з громадськістю та комунікацій

59.      

Данілюк

Іван Павлович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Східенерго», структурна одиниця «Зуївська теплоелектростанція»

Радник директора із реконструкції та переозброєнню

60.      

Білогородський

Сергій Анатолійович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Спілка заводів важкого машинобудування»

Заступник директора з стратегічного розвитку та корпоративних прав

61.      

Толчин

Станіслав Марксович

Державне підприємство «Макіїввугілля»

Генеральний директор

62.      

Пащенко

Юрій Сергійович

Футбольний спортивний клуб «Промінь»

Президент

63.      

Назаренко

Наталя Вячеславівна

Донецька обласна рада

Начальник управління з питань майна комунальної власності виконавчого апарату

64.      

Лукянов

Валентин Борисович

Відкрите акціонерне товариство «Часівоярський вогнетривкий комбінат»

Голова наглядової ради

65.      

Кравцов

Олександр Олексійович

Донецька обласна рада

Завідувач сектору з питань методичної роботи та адміністративно-територіального устрою

 

66.      

Слинько

Едуард Олександрович

Корпорація «Менеджмент ассетс корпорейшн»

Генеральний директор

67.      

Павлючук

Сергій Миколайович

Горлівське Відкрите акціонерне товариство «Концерн Стирол»

 

Голова правління

68.      

Пентін

Олександр Аркадійович

Генеральний директор

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТПК Укрсплав»

69.      

Калашнікова

Оксана Євгенівна

Головне Управління Державного Казначейства України

Заступник начальника

70.      

Думанський

Юрій Васильович

Донецький національний медичний університет ім. М.Горького

В.о. ректора

71.      

Лозовський

Сергій Петрович

Державне підприємство «Донецька вугільна енергетична компанія»

Генеральний директор

72.      

Мотін

Олексій Миколайович

Товариства з обмеженою відповідальністю «СХІДАВТОТРАНС»

Генеральний директор

73.      

Муктан

Наталія Сергіївна

Товариствоз обмеженою відповідальністю «Юридична фірма «Воропаєв та Партнери»

Юрист

74.      

Ключка

Віталій Леонідович

Начальник

Головне управління Державного казначейства України у Донецькій області

75.      

Кулік

Дмитро Валентинович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Паралель – М ЛТД»

Директор

76.      

Шурма

Ростислав Ігорович

Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕТІНВЕСТ ХОЛДІНГ»

Перший заступник директора сталі та прокату

77.      

Шуткевич

Олександр Петрович

Закрите акціонерне товариство «Комплекс-Центр»

Голова наглядової ради

78.      

Дементьєв

Вячеслав Валентинович

Донецький національний технічний університет

Проректор

79.      

Доноха

Микола Володимирович

Приватне підприємство «Р.В.Ц.»

Заступник директора з регіонального розвитку

80.      

Григор’єв

Дмитро Іванович

Комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу»

Генеральний директор

81.      

Москаленко

Володимир Іванович

Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «Промбудремонт»

Генеральний директор

82.      

Крівко

Олександр Олександрович

Товариство з обмеженою відповідальністю «БК Масонрі»

Директор

83.      

Мішук

Наталя Сергіївна

Публічне Акціонерне Товариство «Український бізнес банк»

Заступник Голови Правління

84.      

Лащенко

Ігор Миколайович

Закрите акціонерне товариство «Донецьксталь» - металургійний завод»

Заступник генерального директора з зовнішньоекономічної діяльності та збуту

 

85.      

Денисенко

Денис Ігоревич

Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України»

Керівник проектів

86.      

Джапарідзе

Джелін Давідович

Донецька обласна спілка споживчих товариств

Заступник голови правління

87.      

Щукін

Сергій Миколайович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробниче об’єднання «Іліташ»

Віце-президент

88.      

Золотарьов

Юрій Миколайович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармація Донбасу»

Директор

89.      

Дівенков

Андрій Володимирович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія»Клалінг»

Директор з кадрових питань

90.      

Бондаренко

Юрій Васильович

Відкрите акціонерне товариство «Тельманівський кар’єр»

Голова правління

91.      

Мезенцев

Володимир Анатолійович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Лемтранс»

Генеральний директор

92.      

Демидович

Дмитро Володимирович

Публічне акціонерне товариство «Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча»

Фінансовий директор

93.      

Мазін

Сергій Євгенович

Приватне Акціонерне Товариство «Горлівський м’ясокомбінат»

Голова Правління

94.      

Паламарчук

Валентин Володимирович

Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Донецьк»

Генеральний директор

95.      

Касьянова

Дар’я Сергіївна

Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України»

Керівник програм та проектів

96.      

Кутовий

Роман Володимирович

Костянтинівський районний відділ Донецької регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру»

Начальник

97.      

Бугайов

Роман Анатолійович

Закрите акціонерне товариство «Систем Кепітал Менеджмент»

Директор з корпоративних прав та управління зарубіжними активами

98.      

Андрійченко

Сергій Сергійович

Приватне акціонерне товариство “Красноармійський машинобудівний завод”

Генеральний директор

99.      

Веретенников

Віталій Іванович

Приватний вищий навчальний заклад «Макіївський економіко-гуманітарний інститут»

Ректор

100.  

Кіжаєв

Віталій Федорович

Макіївська міська рада

Перший заступник міського голови

101.  

Щетніков

Олександр Іванович

Представництво «United Msnerals Group»

Генеральний директор

102.  

Нудьга

Ігор Миколайович

Відкрите акціонерне товариство «Авдіївський коксохімічний завод»

Фінансовий директор

103.  

Митрофанов

Геннадій Володимирович

Маріупольська міська рада

Заступник міського голови

104.  

Поповченко

Олег Миколайович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Украгропродукт»

Директор

105.  

Питель

Володимир Петрович

Донецька філія Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

Директор

106.  

Калугіна

Тетяна Іванівна

Закрите акціонерне товариство «Горлівський машинобудівник»

Головний металург

107.  

Лук’янчук

Тамара Олексіївна

Донецький національний університет

Заступник декана філологічного факультету

108.  

Рибак

Ігор Анатолійович

Відкрите акціонерне товариство «Дзержинський хлібокомбінат»

Голова правління

109.  

Шилов

Сергій Григорович

Торська загальноосвітня школа I-III ступенів Краснолиманської міської ради

Директор

110.  

Левіт

Віктор Вікторович

Закрите акціонерне товариство «А/Т Глини Донбасу

Голова правління

111.  

Друц

Ігор Миколайович

Гірницька районна адміністрація Макіївської міської ради

Заступник міського голови, голова адміністрації

112.  

Демура

Олександр Васильович

Відособлений підрозділ «Автобаза» Державного підприємства «Торезантрацит»

Директор

113.  

Найдьонов

Денис Сергійович

Відособлений підрозділ «Шахта Прогрес» Державного підприємства «Торезантрацит»

Заступник начальника дільниці підготовчих робіт

114.  

Яхін

Шаміль Назаметдинович

Закрите акціонерне товариство «АПК-Інвест»

Заступник директора тваринницького комплексу з експлуатації

115.  

Агапов

Ігор Анатолійович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Микитівський доломитний завод»

Голова правління

116.  

Говорушко

Дмитро Олегович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Харцизький машинобудівельний завод»

Директор

117.  

Воїн

Володимир Семенович

Товариство з обмеженою відповідальністю «СРЗ»

Генеральний директор

118.  

Маліков

Антон Валерійович

Заступник генерального директора з економіки та фінансів

Відкритого акціонерного товариства “Дружківський завод металевих виробів”

119.  

Анісімова

Марина Володимирівна

Донецька обласна організація Партії регіонів

Спеціаліст по роботі з партійними організаціями і контролю

120.  

Макєєв

Олександр Миколайович

Тимчасово не працює

 

121.  

Набатов

Микола Іванович

пенсіонер

пенсіонер

122.  

Романов

Анатолій Олексійович

Комунальна установа охорони здоров’я «Краматорський будинок дитини»

Головний лікар

123.  

Сакович

Антон Євгенович

Відкрите акціонерне товариство «Донецький завод гірничорятувальної апаратури»

Директор з економіки та фінансів

124.  

Бізбіз

Микола Андрійович

Філія «Великоновоселківський автодор» Державне підприємство «Донецький облавтодор»

Начальник

125.  

Єрьомін

Анатолій Тимофійович

Державне підприємство «Красноармійськвугілля»

Виконуючий обов’язки генерального директора

126.  

Гречко

Олена Вікторівна

Спеціаліст з обліку членів партії та кадрів, бухгалтер

Вугледарська міська організація Партії регіонів

127.  

Тищенко

Андрій Володимирович

Донецька обласна організація Партії регіонів

Спеціаліст по роботі з партійними організаціями та контролю

128.  

Галіусов

Андрій Петрович

Дочірне підприємство Товариство з обмеженою відповідальністю Корпорація «Донбасмонтажспецбуд»

Інженер виробничо- техничного відділу

129.  

Токарєва

Уляна Дмитрівна

Маріупольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Заступник директора

130.  

Охота

Ігор Петрович

Відкрите акціонерне товариство «Шахта «Комсомолець Донбасу»

Заступник начальника дільниці № 2

131.  

Кобізєва

Олена Вікторівна

Артемівська міська рада

секретар

132.  

Ванярха

Максим Олексійович

Агроцех № 7 села Лукове Тельманівського району

Начальник

133.  

Ушива

Наталя Олексіївна

Консультант голови

Красноармійська районна рада

134.  

Борзова

Вікторія Миколаївна

Управління справами Апарату Верховної Ради України

Помічник –консультант народного депутата України

135.  

Аллахвердян

Віталій Гайкович

Мар’їнський районний відділ Головного управління МНС України в Донецькій області

Начальник

136.  

Нагорна

Ірина Вікторівна

Маріупольська міська організація Партії регіонів

Спеціаліст з організаційно-масової роботи

137.  

Квітницький

Вячеслав Михайлович

Приватне підприємство «Корвет»

Керівник

138.  

Лебеденко

Юрій Миколайович

Шахтарська райдержадміністрація

Перший заступник голови

139.  

Шапкін

Сергій Віталійович

Павлопільська сільська рада Новоазовського району

Голова

140.  

Богомолова

Валентина Василівна

Спільне підприємство «Агроспецмонтажник»

Експедитор

141.  

Сухар

Наталія Павлівна

Краснолиманський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Директор

142.  

Левітов

Володимир Михайлович

Волноваська райдержадміністрація

Начальник відділу капітального будівництва

143.  

Тєдєєв

Олександр Гівієвич

Приватний підприємець

 

144.  

Лефтеров

Сергій Іванович

Комунальне Підприємство «Старобешівське»

Директор

145.  

Порпленко

Олег Володимирович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Гудвілл-Брок»

Заступник директора

146.  

Шинкарьов

Віктор Іванович

Держекоінспекція в Донецькій області

Начальник відділу

147.  

Бондаренко

Галина Василівна

Пенсіонерка

Пенсіонерка

148.  

Коваленко

Руслан Вікторович

Юрист

Благодійний фонд «Допомога місту за сприянням бізнесу»

149.  

Король

Роман Олександрович

Заступник директора з виховної роботи

Загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 м.Докучаєвська

150.  

Зоц

Сергій Сергійович

Начальник

Відділ Держкомзему у Добропільському районі Донецької області

151.  

Мустяца

Олександр Миколайович

Заступник голови з питань виконавчих органів

Виконком Сніжнянської міської ради

152.  

Рафальська

Тетяна Олександрівна

Завідувачка лабораторії

Волноваська санітарно-епідеміологічна станція

153.  

Олійник

Олена Іванівна

Директор

Красноармійське педагогічне училище

154.  

Слєднік

Андрій Олександрович

Головний бухгалтер

Дружківська міська організація Партії регіонів

155.  

Ухатий

Олександр Анатолійович

Спільне підприємство Донецької філії «Вітмарк-Україна»

Торгівельний агент

156.  

Раізова

Таісія Федорівна

Дитячий садок «Ягідка» с.Урзуф

Завгосп

157.  

Курганський

Ігор Володимирович

Донецький ліцей №71 ім П.Ф.Батули

Директор з навчально-виховної роботи

158.  

Федоров

Юрій Вікторович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Арагона»

Директор

159.  

Жога

Ганна Володимирівна

Будинок дітей та юнацтва Кіровського району м.Донецька

Директор

160.  

Галкін

Сергій Георгійович

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Завідувач відділу атестації педагогічних працівників

161.  

Мотієнко

Ірена Станіславівна

Донецька загальноосвітня школа № 9

Вчитель історії

162.  

Янковський

Вадим Вячеславович

Донецька міська організація Партії регіонів

Керівник громадської приймальні

163.  

Осипова

Наталя Іванівна

Виконком Ленінської районної у м.Донецьку ради

Провідний спеціаліст відділу з організаційної роботи



ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: