Вверх

А ви ніколи не святкували «Хрінпоймищонавіщо»?
22.11.2016 14:50:59. Просмотрено 1134 раз. За сегодня — 2 раз.

Ви колись бачили національне свято? Насправді, в місті, де всі радіють та раді привітати щось і передати це саме щось із минулого у майбутнє? Ну то ви мали змогу бачити справжні свята!
А подивіться на святкування… Щось там про народну єдність та інші «бла-бла»! Я розумію, що вас там не було – то погляньте на фото зі святкувань. Нічого не кидається у в очі? Як на мене то кидається відразу дві особливості: одну можна спостерігати і в деяких містах України, а другу – лишень на росіюшці.
Тобто, перше – малолюдність масових публічних святкувань. Так, те ж саме ми маємо змогу бачити на державні свята в деяких звільнених від окупантів містах Донецької та Луганської області. І тут з напрягом виходить, адже свято вишиванки у Славянську чи то у Маріуполі навіть у колаборантів ОРДЛО породило сумніви у вартості звільнення «таких міста». Але ж це напівдержавне і напівнаціональне свято – тобто, майже не зараховується у залік. На інші патріотичні свята людей там виходить на площі та концерти, мітинги та протести насправді від сили декілька тисяч. І тут спорідненість населення Донбасу, Північного Азова та Криму проявляється відверто та яскраво. Адже споріднює їх прифронтовий характер подій, сумнів у подальшій долі як міста, так і тебе власно.
Якщо пропустити внутрішню сумнівну логіку, то отримаємо на виході, що до подібних заходів приєднуються лише люди, що для себе точна визначились, що у разі входження до міста іншої сторони – їм самим та їх сім’ям з міста буде треба втікати. І вирішити це кожен має остаточно. Вихлдячи з досвіду міст Донецької та Луганської області, можна зрозуміти, звідки такі відчуття у населення Торезу чи Старобельська, Маріуполя чи Славянська, але звідти ті ж самі відчуття у населення Криму, чий сини не потрапляли в «котли»?! А ось тут твереза думка читача може зробити власні висновки…
А друге спостереження буде дуже коротеньким запитанням. Погляньте на фотографії святкувань у Криму. А потім на самі вдалі свята у звільнених містах. Ви у містах зони АТО колись бачили в колоні транспаранти «Депертамент труда и социальной защиты населения» https://www.youtube.com/watch?v=UQC0daXYLAo (0:56 хвилина запису, а до того інші транспаранти були…)? Чи фірмові футболки на аніматорі з написами «Госкомрегистр» https://twitter.com/KrimRt/status/794521237942927360 бачили? Я вже мовчу про військових, що не забезпечують порядок чи то… навіть не знаю, що можуть забезпечити російські військові, а стоять у колонах по команді «струнко» (як що цікаво https://twitter.com/CrimeaUA1/status/794519936190259200 )
Взагалі то є інше фото, що яскраво характеризує нинішні події у Криму та ставлення до них не проплачених кремлем кримчан та не місцевих божевільних і каже воно одну єдину фразу: «тут нікому не зрозуміло ЩО ВИ ТАМ НА РАШЦІ СВЯТКУЄТЕ!» https://twitter.com/radist_titanika/status/794790490675773441


Комментарии
*
 
*
Публикуя данный комментарий, я соглашаюсь с тем, что несу полную ответственность за его соответствие законам Украины
Гость 22.11.2016 16:59:55

Выплюнь хуй пидр, пиши на нормальном.

Ответить     
Пенис Душилин 22.11.2016 22:17:41

Максимка дырявая опять изрыгает потоки дерьма. Резервуар дебильных мыслей опять наполнился. Надо спустить давление в черепной коробке через жопу. Опять обострение у  дырявого контрацептива. Журнашлюхин ты для кого это пишешь? То у тебя метан в оврагах Горловки скопился, то супермаркет Метро не там разбили. Ты жалкая ничтожная личность. Обыкновенная пришмандовка.

Ответить     
Гость 22.11.2016 23:08:06

За лесами,за горами,тонет лодка  с москалями. Москали кричат: спасите! А в отвеи им: Х*й сосите!

Ответить     
Воины «Котла» 23.11.2016 10:50:24

https://www.youtube.com/watch?v=vg1TpDufWMg

Ответить     
Гость 24.11.2016 10:08:59

Сегодня на КПВВ "Пищевик" полицейские Донетчины задержали интересную "особь" - боевика "ДНР", 1958 года рождения. Это житель квазиреспублики почти два года верой и правдой "служил" боевикам - ставил мины в Шахтерске, Дебальцево, Старобешево. А затем в конце 2015 года, "устал" и ушёл "на заслуженный отдых".

Планировал в Мариуполе оформить себе выплату пенсии. Приехал к тем, кого на протяжении двух лет убивал. Видимо, уже сильно припекает в "ДНР" раз бегут "ополченцы" к украинским "карателям" за деньгами.

"Херои" отказываются от "идей молодой республики" сразу же, как перестают им платить. И то верно - кто же на голодный желудок строит "государство".

Ответить     
Владимир Путин 29.11.2016 13:17:17

Я удивляюсь этим дээнэровцам! Они всерьез считают, что я включу их регион в состав Российской Федерации и дам русские зарплаты. Но я не идиот. Я боюсь новых американских санкций, потому что денежки мои и всей кремлевской братвы находятся в американских банках или банках их союзников - Германии, Англии и т.д. Поэтому расслабьтесь, донецкие дебилы. Ваша задача - только немного кошмарить хохлов, чтоб те не дергались. И погибать в бою с хунтой. Но на большее и не надейтесь.
Искренне ваш Путин

Ответить     


Последнее в блогах