Вверх

Гарного вам настрою або рашистські кримчани в шоці!
10.10.2016 09:52:37. Просмотрено 1165 раз. За сегодня — 2 раз.

Чи подобається вам бити дівчат? Ні, насправді, чи подобається вам бити дівчат так як це робить майстер?! Ви не майстер та взагалі вбили би за таке питання? Ну тоді ви точна не сучасний кримський керівник!
На днях, буквально у перші дні жовтня, одна рашистська чиновниця, що надумала понаїхати до Криму з Нижнього Новгороду, просто отримала від свого керівника вхідний у голову за питання «а де ж моя заробітна плат..»… Наскільки відомо закінчити питання про гроші, що їй винна місцева адміністрація, дівчина не встигла – зрозумійте її, адже важко закінчити питання коли кремезний та пузатий чоловік просто посеред фрази б’є вам в голову.
А з іншого боку… приїхати аж з квітучого Нижнього Новгороду до окупованого Севастополя задля того щоб розвивати у місцевих туризм… після 2014 року… Вона мала шанс отримати цей удар в голову ще на пристані у Керчі!!! Це не просто шалено, це як у фільмах Тарантіно – і подруга сама взяла на себе роль головної героїні! Правда вона вважала, що їй за це грошей дадуть… А грошей вона не отримувала с початку літа… І запитавши на п’ятому місяці про свої доходи леді просто отримала в голову. Ну так воно і мало ж бути! Як ви собі туризм в окупованому Севастополі уявляєте, якось інакше???
Завжди тре пам’ятати про здоровий глузд, адже без нього можна лише збирати довідки про тілесні ушкодження, і це ще у самому кращому випадку. Ну і щоб вам не вдавалося що я щось вигадав, додаю посилання на ватний ресурс, там вам і фотки і довідки: http://an-crimea.ru/page/news/146017


Комментарии
*
 
*
Публикуя данный комментарий, я соглашаюсь с тем, что несу полную ответственность за его соответствие законам Украины
Гость 10.10.2016 12:55:28

Выплюнь хуй, пиши на нормальном, Гюльчитай открой личико.

Ответить     
Гость 10.10.2016 14:02:33

Из нижнего новгорода? в еблище? Пяткой в нос? настоящие мужики а педерастии.

Ответить     
Гость 10.10.2016 14:04:04

Да это зависть россейских педерастов к женскому полу.

Ответить     
Гость 10.10.2016 18:56:20

https://youtu.be/xDe-RF7lxaA
Это ваши супер военные, и всё у вас через жопу.

Ответить     


Последнее в блогах