Вверх

Нічне, сартанське
17.08.2015 16:33:54. Просмотрено 2947 раз. За сегодня — 4 раз.Люди перелякані, але не панікують. Збираються в групи - разом боятися не так страшно. Хлопці допомагають місцевій владі шукати серед уламків загиблих і поранених.

Сама ж місцева влада працює на подив злагоджено. Селищний голова серед ночі бігає по кварталах і збирає інформацію. Ледве встигаємо його зловити для інтерв'ю на одній із точок - він уже поспішає на наступну.

А ми - знову до жителів. Група молодиків, осіб 8-10 наполегливо ходить за нами і радить показати правду, що це ж "укри обстріляли". "Вот відіш, на асколке - мейд ін юкрейн". Акуратненько залишаємо їх на темній вулиці, на якій і здибали. Ретируємось.

Один із пенсіонерів водить по своєму дому, кут якого повністю вибитий снарядом. Питаю, куди виходили вікна. Каже - на схід. Розуміє, що снаряд прилетів від бойовиків і мовчить. Інший пенсіонер затято розповідає про те, що "ми ж за мир, і гдє вообщє наши защітнікі, почєму нє тут?" І теж із ноткою прикрості зазначає: "Ну снаряди прилетіли... з того боку, будемо так казати". А потім починає розповідати про дівчинку, якій стопу відірвало. Каже, вони з матір'ю в домі були, але вискочили на вулицю - там їх снаряд і знайшов. Йому важко. А ми згадуємо калюжу крові, яку знімали тут неподалік. Розуміємо, що це. Моторошно

МНСники зовсім не хочуть говорити із медіа, але продовжують виконувати свою роботу, і вже до першої ночі газопровід, вогонь якого було видно ледь чи не з меж Маріуполя, полагоджено.

Хочеться визначеності. "Ну скажитє, ну будут єщьо стрєлять? Чесно скажите, я ж хоть на осколках спать буду". Але селищний голова не знає. Пожежники не знають. Журналісти теж не знають.

Знає, мабуть, єдина людина. Але в його плешиву голову поки що залізти не вдалося.

НАСЛІДКИ ОБСТРІЛУ: ВІДЕО


Комментарии
*
 
*
Публикуя данный комментарий, я соглашаюсь с тем, что несу полную ответственность за его соответствие законам Украины
Гость 17.08.2015 20:03:29

Эй пидр, опять поганой мовой здесь засераешь. Выплюнь хуй и пиши на нормальном языке.

Ответить     
Гость 17.08.2015 20:40:27

МИД Украины пригрозил Путину и Медведеву наказанием за незаконный въезд в Крым - насмешили так насмешили. Ха-ХА , вот не пуганные идиоты. вы своих детей пугайте мрази, да и то ещё не много и они над вами смеяться будут.

Ответить     
"оптимист" (Латвия) 17.08.2015 20:41:44

Можно пожелать ополчению Донбасса скорейшего освобождения  Мариуполя , Одессы , Днепропетровска и своих областей от проамериканских карателей . Смерть американо-фашистским оккупантам .

Ответить     
Укроп Донецкиц 18.08.2015 22:38:32

Епт только открыли комменты в Острове и ольгино тут как тут. Ну что ублютки как оно зп еще не урезали? Или с вами чистым белком орально рассчитываются?) Дебилы бля....

Ответить     
Гость 20.08.2015 09:49:53

Дебил - иди в начальную школу , а то майдаунский тупизм из тебя прёт как из дырявого. Фу....

Ответить     


Последнее в блогах