Вверх

За свої дії Кабмін та НБУ мають сидіти у тюрмі
18.04.2016 10:29:39. Просмотрено 1467 раз. За сегодня — 12 раза.

Дії КМУ та Нацбанку кримінально караються. Вони класифікуються за статтею 191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Частина п'ята цієї статті передбачає покарання за подібні дії, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою. За таке можна сісти у в'язницю на термін від семи до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

За кордоном за інсайд люди отримують по 10-20 років в'язниці, а у нас це - справжній спланований злочин, причому в складі групи осіб, які систематично цим займаються. 191 стаття кримінального кодексу, частина 5.

На сьогоднішній день ні уряд, ані керівництво НБУ не несе відповідальності за свої дії або бездіяльність, які руйнують українську економіку заради вигоди деяких чиновників.

Як це вплинуло на її репутацію, на її зарплату? Ніяк. Як була «кращим банкіром», так і залишилася. Ця безвідповідальність і призводить до таких цифр.


Комментарии
*
 
*
Публикуя данный комментарий, я соглашаюсь с тем, что несу полную ответственность за его соответствие законам Украины
Гость 18.04.2016 12:10:40

Выплюнь хуй, пиши на нормальном.

Ответить     
Гость 19.04.2016 09:01:47

Раскрой тему. Какую экономику? Чью экономику? Фирташа  Ахметова, Коломойского, Жевого, Колесникова, Таруты и прочих оллигархов? Оторвали от соски-буджета? Меньше денюжки оседает в офшорах? Повышайте конкурентность своей продукции, белые зарплаты своим работникам. Кровосиси хреновы, бандюки от экономики.

Ответить     

Последнее в блогах