Понедельник, 24 апреля 2017, 18:041493046256 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

“Укрзалізниця” не ровзиває пасажиропотік і сервіс
23.12.2015 12:12:53. Просмотрено 1809 раз. За сегодня — 1 раза.

«Укрзалізниця», як підприємство монополіст, абсолютно не займається розвитком пасажиропотоків.

Недолік квитків в залізничних касах пов’язаний з поганою організацією роботи залізниці. Така ситуація спостерігалася і раніше, коли українці їздили влітку на південь і взимку за захід. Точно така ж ситуація спостерігається щоп’ятниці, коли люди виїжджають з Києва та щонеділі, коли повертаються. «Укрзалізниця», як підприємство монополіст абсолютно не займається розвитком пасажиропотоків.

Інформація про додаткові вагони до поїздів в потрібному для пасажирів напрямку повинна оголошуватися заздалегідь.

А то виходить, що людям потрібно виїхати, наприклад, 27 числа, а доводиться 21-го, тому що немає квитків. Залізниця повинна залишатися у державній власності, а питання сервісу – потрібно віддавати приватним підрядникам. А виходить, що якщо є завантаження вагонів – «Укрзалізниця» відзвітувала, мовляв, що виконала план, а скільки пасажирів вони не довезли – ці втрати ніхто не рахує. Зарплата топ менеджера «Укразалізниці» ніяк не залежить від результатів цих втрат. Тут потрібно застосовувати мотиваційні моделі, щоб топ-менеджери отримували багато грошей, як у приватних компаніях, щоб зацікавити їх у поліпшенні споживчих якостей.

Раніше, коли квитки продавалися без пред’явлення паспорта, перекупники масово закуповували квитки в касах. На даний момент – на одне прізвище, якщо немає корупційних зв’язків, можна купити тільки один квиток на одну дату.

Інша справа, що є корупційні схеми на залізниці, за допомогою яких вони торгують квитками, але це глобально не змінює ситуацію. Наприклад, це спекуляції на сотні тисяч гривень, а проблеми – на десятки мільйонів, у зв’язку з тим, що можна підключати цілі дорожні склади, коли йдуть сезонні коливання.


Комментарии
*
 
*
Публикуя данный комментарий, я соглашаюсь с тем, что несу полную ответственность за его соответствие законам Украины
Гость 24.12.2015 18:06:59

фу, не возможно читать этот поганый суржик

Ответить     
Дядя Степа Б. 25.12.2015 20:44:24

Для начала, исправьте грамматические ошибки  в заглавии статьи. Что значит  "не роВЗиває"? 

Статья - бездарная и тупая. В заголовке есть слово "сервис" - а в статье про сервис ничего и нет.  Автор считает, что нужно развиваить пассажиропоток - и в статье же упоминает о дефиците билетов. Т.е. пассажиропоток имеется, раз билетов нет?

Ответить     

Последнее в блогах