Вверх

Вбивство проросійськими бойовиками Дмитра Чернявського
18.03.2014 19:44:32. Просмотрено 12945 раз. За сегодня — 2 раз.

Чорний  четвер В Донецьку. Прости нас Дмитрику!
 
13 березня 2013 року проукраїнські сили подали повідомлення про проведення з 18.00 на пл. Леніна мітингу «За єдину Україну». І хоча інших повідомлень на цей час на цей день на це місце  не було,  вже з самого початку проросійські активісти з георгіївськими стрічками  атакували місце, де збирались  мешканці Донеччини під державними прапорами. Нас оточили міліціонери, але  нас протягом усього мітингу проросійські бойовики закидали  яйцями, кефірами, закиданими камінням, картоплею, взривпакетами, газовими балончиками. Вони горланили «Донбас-Росія», «Путін», «Беркут»,  Донбас-Крим-Росія» «Фашисти», «Янукович», розмахуючи державними прапорами Російської Федерації.
   А коли мітинг закінчився проросійські  бойовики-сепаратисти, прорвали  оборону міліції, нападали на всіх без розбору, збивала з ніг, і ногими і чим попало била всіх підряд. Швидка не встигала непритомних людей розвозити по лікарнях. Любителі Росії , Путіна і  « Беркута » влаштували в центрі Донецька  справжнє  криваве  побоїще. Покаліченими виявились  50 осіб. Серед них і кординатор Красноармійського центру української духовності і культури «Джерело»   Максим Потапчук. Йому цеглою розбили голову, та побили ногами. Й досі знаходиться в лікарні.
А  молодий патріот України, донеччанин Дмитро Чернявський, студент 5 курсу Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «облік і аудит» був убитий.  Його убивали на очах у донецької міліції,  вбивали на центральній площі Донецька.    5 березня 2014 року йому виповнилося всього 22 роки.  Його вбили за те, що  що він стояв під національним прапором , співав державний гімнУкраїни, і захищав  відхід людей від проросійських відморозків, готових роздерти  людину , за жовто- блакитну стрічку. Вбивали за те, що він не хотів, щоб в Україні  господарювали чужі війська Як розказала мама Дмитра, що вона просила його не ходити на мітинги. Вона боялась втратити єдину дитину. На що він їй відповів, що ти мене виховала так, що я не можу туди не ходити. Вбивство  сталося в автобусі міліції , куди вони впустили кілька десятків людей, які спасались від катів.
Нелюди на очах міліції трощили в автобусі вікна, закидали петардами та димовими шашками,  труїли газовоми балончиками. На очах у бездіяльної міліції, яка стояла як манекени,  вбивці увійшли всередину автобуса, зарізали його, побили інших і спокійно вийшли. А міліція навіть не поворухнулась! Хлопці винесли закривавлене тіло Дмитра з автобуса. А в цей час оскаженілий, агресивний  натовп   верещав «На колени, бандери», «Фашисти». І  міліція умовляла жменьку молодиків стати на коліна і покаятись. Ці фото та відео обійшли всі світові ЗМІ. Як з’ясувала міліція, Дмитра заточкою проткнув кримінальний авторитет за кличкою «Кат». Всі роки незалежності людям на Донеччині  в голови вбивали , що якщо фашизм , то тільки український - це настільки вбили в голови деяким верствам,  що досить заговорити українською або не дай бог  прийти з  державним прапором України , щоб здобути славу фашиста. І знавісніла гопота вбиває мирну людину з криком «Фашист», не розуміючи, що саме вони і є фашистами.
Зарізали молоду мирну людину, яка в умовах поголовного владного великодержавного російського  шовінізму Партії Регіонів виросла на Донеччині патріотом України. Ми  не можемо повернути єдиного сина батькам Дмитра, але ми можемо допомогти хоча б матеріально. Для цього подаю номер картки  в Приватбанку № 6762 4685 0316 7458 Матері Людмили.  Всі роки незалежності влада Донеччини проросійська, пронизана великодержавним шовінізмом. Цей владний совок був і залишається  націлений на знищення всього українського - мови, культури, історії. Сепаратизм  опирається на совкову ментальність і абсолютне невігластво. Владна  5 колона Партії Регіонів на Донеччині діє в сфері ідеологічній, освітній, культурній, інформаційній. Розгул сепаратистів, напади на активістів  Донецького євромайдану та їх побиття почались  ще 19 січня 2014 року. Йшло по наростаючій із-за потурання правоохоронних органів і закінчилось вбивством та жахливим побиттям 13 березня 2014 року при повному потуранні влади та міліції!
В зв’язку з трагічними подіями, які сталися на мирному мітингу  13 березня 2014р. проукраїнських сил декілька організацій звернулись до Донецької міської ради щоб та в  судовому порядку заборонила  так звані мітинги, а насправді злочинні зборища, які  були заявлені на 15 та 16 березня 2014 року під державними прапорами РФ як такі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу, закликають до повалення державного устрою України, полюють за учасниками мітингів «За єдину Україну» і розправляються з ними за допомогою бит, заточок, металевих прутів, ножів. Такі їх дії призведуть до громадянської війни. Проводять їх під державними прапорами Російської Федерації  незареєстровані громадські організації «Народное ополчение Донбасу», «Оборона Донецка», «Патриотические силы Донбасса»
(базуються в офісі Донецької обласної організації Партії  Регіонів по б. Шевченка, 2), «Донецкая Республика»(знята судом з реєстрації, а  на 5 керівників відкрита  кримінальна справа за ст.109 та 110 КК України за дії, спрямовані на повалення конституційного ладу та посягання на територіальну цілісність України),  та  партії Вітренко, КПУ, «Русскій блок», різноманітні козаки  та заїжджа гопота з Ростова та тітушки, які нападали весь час на Донецький євромайдан влаштували вже різанину.
Адміністративний суд відмовив Донецькому міськвиконкому в задоволенні нікчемного позову. Адже в позові основним аргументом було те, що ці 8 заявників мітингів мають протилежні політичні погляди, що вони хором в суді спростували.
   І ось  15 березня в день похорон Дмитра, кримінальне зборище, серед яких вбивці Дмитра та ті,  хто з  19 січня нападає на патріотів України біснувались на площі імені злочинця Леніна, потім йдуть на штурм СБУ, вибивають вікна й двері, висувають начальнику ультиматум-  за 24 години доставити в Донецьк Губарєва-  і йдуть далі на штурм управління  міської міліції. Теж вимагають повернути їх Губарєва та звільненого генерала Романова.
   16 березня  ситуація повторилась:  вимагали референдуму, свободу «народному» губернатору Донеччини Губарєву. А потім  народні ополченці пішли гулять по Донецьку: громили , трощили приміщення обласної прокуратури, вивісивши на ній замість державного прапору, прапор РФ та Донецької Республіки, потім те ж саме здійснили в обласній СБУ, по дорозі захопили приватний офіс  фірми «Індустріальний Союз Донбасу», до якого причетний голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута, зжерли на халяву  сосиски в приміщенні приватної власності та пішли знову на штурм Донецької ОДА.
18 березня з 12.00 знову штурм ОДА. Перевіривши, що повідомлення про штурм не було, виясняю чому міліція не пакує цих проросійських козаків та молодиків в автозаки. Чому не складає адмінпротоколи на проведення незаконного мітингу? «У нас все під контролем» - чую у відповідь.
 А потім я дізнаюсь, що 4 особи - «активісти»  мітингу  з цієї проросійської зграї,   з Макіївки, Горлівки, Слов’янська,  приймає якась робоча група облради  під керівництвом заступника Донецької облради Кравцова разом з головою постійної комісії Миколаєм Загоруйком та управсправами Світланою Донецковою  і узгоджує  з ними подальші дії. І ніяких питань щодо їх неправомірних, протиправних  і кримінальних дій.
Бо коли подаєш повідомлення  в міськраду на проведення на вулиці будь-якого заходу  в обов'язковому порядку пишеш , що порядок забезпечуєш, указуєш час проведення.  Проросійські гопники у Донецьку теж подавали таку заявку на площу Леніна, а розгулюють по вулицях, причому ДАЇ, перекриває для них вулиці замість того, щоб спитати про повідомлення та зупинити їх.  Ця мерзота - алкашня , наркомани , дебіли , гопники   влаштовують ці " вистави " розгулюючи по Донецьку, лякаючи нормальних людей, дітей,  здійснюють кримінальні злочини, закликаючи Путіна ввести війська.  А реакції правоохоронців щодо тих, хто подав повідомлення на ці «мітинги» на ці дії немає жодних. Бо у них, бачите,  постмайданівський синдром. А міська та обласна рада, яка майже 100% складається з членів ПР,  приймає,  цих проросійських босяків, а потім задовольняє їх ультиматуми. Прокуратурі та міліції Донецької області треба вивчити  роль  влади у заворушеннях та кривавих подіях в Донецьку. Тепер зрозуміло, що Дмитра вбивав не тільки «кат», а й   секретар Донецької міськради Сергій Богачов розповідаючи про 700 неіснуючих « бойовиків Майдану» , які їдуть громити місто , його вбивав народний депутат Микола Левченко , який дуже демонстрував свою ненависть до української мови та любив поговорити про фашизм. Його вбивав і голова Донецької міської ради, який  маніполюючи цифрами давав інформацію ЗМІ, скільки область  дає в бюджет, «забуваючи»  сказати скільки дотацій одержує. Вбивав його і  знятий голова Донецької ОДА Андрій Шишацький, якого обрано 3 березня головою облради. Він теж заварив двері і вікна в ОДА розказуючи про майбутній штурм  ОДА «бандерівцями».
 Вбивала його Партія Регіонів , яка дозволила гопникам , озброєних палицями, заточками спокійно ходити по місту і під приводом боротьби з « фашизмом » безкарно бити людей.
Вбивала його  тисячі журналістів провладних ЗМІ, які  озвучували нісенітниці влади. Педагоги шкіл, які на виборах стають членами виборчих комісій від   20 різноманітних партій і фальсифікують вибори.  Деякі викладачі ВНЗ. Всі вони внесли свою лепту у смерть Дмитра і  мають понести відповідальність , якщо не кримінальну, то хоча б моральну. А поки що маємо вседозволеність, агресію, хамство, невігластво і роботу проти влади у Києві і активізацію електорату ПР уявною загрозою фашизму за допомогою проросійського криміналу. До трьох вбитих кривавим режимом Януковича у  Києві з Донеччини Володі Наумова, Івана Пантелєєва, Сергія Бондарєва добавився убитий вже за нової влади але тим же режимом в Донецьку Дмитро Чернявський.
Хто ж наведе порядок на Донеччині нарешті?
 
Марія Олійник, м. Донецьк


Комментарии
*
 
*
Публикуя данный комментарий, я соглашаюсь с тем, что несу полную ответственность за его соответствие законам Украины
Владимир 19.03.2014 06:34:08

Мария Васильевна - спасибо за то, что Вы есть.
Иногда вижу Вас на видео среди этой безумной толпы.
Вы неимоверной смелости человек.
Прошу - держитесь от них подальше, берегите себя.
Этот ветер с ледяной пустыни пройдет и растает в небытие.
А Украина здесь была и будет благодаря таким, как Вы.

Ответить     
Гость 24.03.2014 14:43:33

 Тварь хохлятская!

Ответить     
Гость 26.05.2014 13:07:53

п. Маріє. Якщо вам таке гидке населення Донбассу, то їдьте, будь ласка до місця витоків КУН. Чернявський. якщо він був такий старанний студент, мав би вчитися, а не бігати по мітингах, тим більш - "до дупи тая дупа, коли пердзя ані смердзя". Квартиру теж міг купити не на площі Конституції в Донецьку, а десь на середині Городоцької у Львові або Сихові, дешевше було б. Якщо мамиі так потрібні гроші - най продасть квартиру та спокійно живе собі у Артемівському. Не лізьте зі своїм уставом у чужий монастир. А вбили Дмитра біля автобусу, а не всередині. І народ вже розходився, а спалах насильства стався після того, як "свідомі" стали дражнити городян. Це Донбасс, тут "за базар відповідати тре", а кому не подобається - копняка з прискоренням до западенщини, і заливайте своє горе в кнайпах.

Ответить     
Русский 28.05.2014 22:43:03

Ура НОВОРОССИИ!!!  Ребята мочите  правосеков-гомосеков. США  - это пи-ры и гомики.

Ответить     
доброжелательУкраине 02.06.2014 22:31:01

Люди опомнитесь. Россия не враг вам. Мы же братья по крови.банда экстремистов которых меньшинство захватили власть в стране и как баранов пастухи ведут в стойло. европа вам непоможет а только используют как наивных дурачков. Смотрите российские сми там вся правда.

Ответить     
мозгами думайте а не скачите 15.06.2014 23:15:43

Граждане Украины очнитесь у вас идет гражданская война, не посылайте на восток своих мужиков защищать интересы алигархов. на востоке нет российских войск. Вы убиваете друг друга, тысячи женщин и детей страдают из за действия ваших политиков, не превращайтесь в страну третьего мира, вы гробите сами себя, своих 19 летних патцанов, зимой будете мерзнуть по вине ваших майданутых, Российских войск на украине нет и не будет. Если бы Россия вошла на Украину в течении суток Киев был бы взят вместе с тучиновам, яйценюхом. В России одна из самых боеспособных армий в мире и смысл войскам месяц ковыряться на донбасе сами подумайте.

Ответить     
Гость 10.11.2014 18:45:43

ИВАН! ИДИ ДОМОЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ЭТО КРИЧАЛИ ВСЕ ПОКОЛЕНИЯ ЕВРОПЕЙЦЕВ!  22Г-ПОЛЯКИ ФИНЫ РУМЫНЫ. 39Г ФИНЫ ПОЛЯКИ ПРИБАЛТЫ. 68Г-ЧЕХИ СЛОВАКИ ВЕНГРЫ. 87-90ГГ- НЕМЦЫ ПРИБАЛТЫ ЧЕХИ СЛОВАКИ ВЕНГРЫ МОЛДАВАНЕ АЗЕРБАЙЖАНЦЫ БОЛГАРЫ ХОРВАТЫ СЛОВЕНЦЫ АЛБАНЦЫ И Т Д. 2000ГГ ГРУЗИНЫ ЧЕЧЕНЦЫ МОЛДАВАНЫ , А ТЕПЕРЬ ПРИШЛО ВРЕМЯ И УКРАИНЦЫ!!!

Ответить     
Сепаратистка 22.11.2014 07:53:59

Эта гитлеровская подстилка ещё живая ???????? Пора давно в крематорий в вышиванках и с портретом Бандеры и Шухевича !!!!smile:D

Ответить     
Шахтар з Донбасу 27.08.2015 00:48:55

На жаль, у Донецьку мало патріотів. Тому і почалася війна. За винятком патріотів Донбас - це бидло.

Ответить     


Последнее в блогах