Вверх

Речь Симоненко перед утверждением Азарова премьером. Это достойно хрестоматии фарисейства. Дочитайте до конца!
13.12.2012 18:10:45. Просмотрено 3368 раз. За сегодня — 1 раз.

Шановні колеги! Я хочу нагадати вам, що саме фракція Компартії у попередньому скликанні Верховної Ради запропонувала антикризову програму і антикризовий проектів законів, які, на нашу думку, і повинні сьогодні складати за змістом  всю роботу Верховної Ради.

Я хотів би привернути вашу увагу, що ми принципово ставимося до того, яка модель  економічного і соціального розвитку   запропонована українському народу. І 20 років підтверджується ця  економічна модель, вона  ніякої користі народу України не принесла. І те, що навʹязали нам 20 років, воно знищило економічний потенціал України.
Я хотів би привернути вашу увагу, що якраз питання, яке ми розглядаємо, – це    питання виникло в результаті проведення виборчої кампанії. А виборча кампанія – це змагання  тих же самих програм і конкретні пропозиції щодо шляхів виходу України з кризи.
Я хотів би нагадати, хто, про що говорив під час ви борів. Шановний Миколо Яновичу,  ви обіцяли під час виборів, що середня заробітна плата у високо стратегічних галузях буде  8 тисяч  гривень на місяць. Ви обіцяли, що капітальні вкладення в регіональну інфраструктуру    тільки у наступному році  буде складати 100 мільярдів гривень. Я не буду розшифровувати, що це таке капітальні вкладення. Далі. Ви обіцяли, що  буде    створено космічно-ракетний комплекс Циклон-4, космодром в Алкатаврі  (Бразилія), АН-70 будемо будувати і розвивати в Україні, багатофункціональний ракетний комплекс "Сапсан", будівництво  кораблів "Корвет". Ви обіцяли   побудувати  дороги навколо Дніпропетровська і Севастополя.
Далі. Загальна сума будівництва доріг 227   мільярдів гривень. Ви пообіцяли, що  розробка вугільних наших накладівдасть можливість  добувати до 5 мільярдів кубічних метрів газу. До речі, вам нагадую, що   сьогодні на складах лежить 1,8 мільйонів тонн  вугілля – це  праця шахтарів, яка потребує сьогодні  оплати.
Далі. Ви обіцяли, що  будуть нести відповідальність за невиплату заробітної плати, ви будете  звільняти з посади людей.   Я хочу нагадати, що ви заявили, що у нас у державі якраз зростає внутрішній товарообіг, що є свідком про постійне  підвищення купівельної спроможності громадян. Я не знаю звідки це взяли, але ви  про це пообіцяли.
Ви  пообіцяли, що збережете стабільність цін, тарифів,  курсу національної валюти. Ви створите  додаткові всіх необхідних  ресурсів.
Ви пообіцяли, що за кожний рік будете будувати 100 тисяч житла – квартир для наших громадян. Середній рівень заробітної плати буде 4 тисячі гривень. Ви введете новий якісний рівень, і кожний громадянин отримає квартиру. А також ви пообіцяли, що обов'язково будете регулювати і контролювати, і відсутність буде підвищення цін і тарифів на газ. Ви обіцяли побороти, до речі, ті проблеми, які пов'язані зі Всесвітньою торговельною організацією. А всім я нагадую: тут якраз сидять ті, крім… всі голосували за вступ України до ВТО. Всі якраз голосували. Ви пообіцяли, Микола Янович, що обов'язково уряд ваш розгляне питання щодо приєднання України до Митного союзу.
І на завершення. Я хотів би, щоб ви не забули, шановні, ті, хто, так скажемо, приймаючи участь у виборах, обіцяли нашим громадянам, що все це буде зроблено якраз вами, Партією регіонів, і вами особисто як керівником уряду. Але я, завершуючи свій виступ, хочу заявити для виборців: ситуація в Україні сьогодні залежить не від керівника уряду, а залежить сьогодні від зміни політичної системи. Тому фракція комуністів обов'язково проголосує за те, щоб ви виконали свої зобов'язання. (Оплески)

- Я знал, что коммунисты - проститутки, но не думал, что настолько откровенные. Такое впечатление, что они идут в парламент только для того, чтоб торговать собой. И находятся же идиоты, которые после таких вот речей за них голосуют...


Комментарии
*
 
*
Публикуя данный комментарий, я соглашаюсь с тем, что несу полную ответственность за его соответствие законам Украины
Гость 14.12.2012 15:13:58

Цитата
И находятся же идиоты, которые после таких вот речей за них голосуют...
И их очень много.

Самое печальное, что ничего не изменится. Так называемого среднего класса, который мог бы организовать новую революцию, попросту нет. А остальным это не под силу.

Ответить     
Александр 14.12.2012 15:33:36

Мразь уникальная.лично общался во время "шахтерского похода" в Киеве в 1998 году.

Ответить     
Zorro 14.12.2012 16:44:27

Целиком и полностью - согласен с выводом! К тому же - коммунисты, политсила, не выполнившая  ни одного своего предвыборного обещания. Шалавы от КПУ, клоуны от Свободы, беспредельщики от ПР... куда бедному христианину податься? smile:))

Ответить     
Медведь 14.12.2012 19:52:04

Петя просто красавец. Ловко концовку завернул. Голливудские сценаристы нервно кусают губы от зависти. "Вы нам врали, врали, но мы вас всё равно поддержим - а вдруг не врали?"
Кстати, Яйценюк получил от Юща какую-то побрякушку за форсированное вступление в ВТО, последствия которого теперь расхлёбываем. Так что голливудским сценаристам будет ещё много сюжетов.

Ответить     
Гость 15.12.2012 07:49:06

Эта скотина обещала отменить изменения в пенсионную реформу.Вот и посмотрим за кого она голосовать будет.

Ответить     
Гость 24.12.2012 22:44:29

Не обижайте "скотину", она великую пользу приносит. Вот "паразиты" - наверное точнее, если ограничиться мягкими выражениями.

Ответить     
Гость 30.12.2012 14:42:19

автор статьи идиот. т.к. не имеет никакого права называть людей "идиотами" за то, что они имеют другие политические и социальные взгляды. открою афтару тайну: многие люди голосуют не за януковичей, азаровых, ющенков, яценюков, симоненок, а за Идею.

Ответить     


Последнее в блогах