Вверх

Вінниця гостинно розкриває обійми для Донецького університету
25.10.2014 14:40:50. Просмотрено 10914 раз. За сегодня — 3 раз.

Шановні колеги, які залишилися у Донецьку та звернулися до нас за допомогою та розрадою!(http://kyiv.osp-ua.info/education/12290-vidkritiy-list-predstavnikiv-profesorsko-vikladatskogo-kolektivu-donetskogo-natsionalnogo-universite.html
         Ми з Вами стали учасниками вкрай драматичних подій, які значною мірою вже змінили наше життя. Варто розуміти, що «нова адміністрація» навчального закладу днр, який розмістився у корпусах нашого рідного Донецького національного університету, намагається у будь-який спосіб дискредитувати переїзд до Вінниці, вносить розлад у наш дружній колектив. 
        Ми маємо розуміти, що спільнота науковців  подолала багато перешкод на шляху налагодження роботи на новому місці. На порядку денному залишається чимало невирішених питань, але сьогодні ми можемо із впевненістю заявити, що ДонНУ буде працювати попри труднощі.             
          У нас є головна цінність – це віддані університету співробітники, які попри побутові труднощі продовжують працювати із натхненням та продуктивністю, що значно перевищують можливості звичайної людини.  
  20 жовтня було поширено відверто брехливу інформацію про відсутність умов для проживання у Вінниці. Інформуємо Вас, що насьогодні є чотири варіанти розміщення викладачів та студенів. Ви можете у зручний для Вас спосіб повідомити керівництво Вашого підрозділу про дату прибуття у Вінницю та кількість місць для проживання. Вам гарантовано буде надано житло.
      Комунікація з приводу поселення добре налагоджена, і вона є цілком захищеною від провокаторів та дезинформаторів. Кожен, хто зареєструвався на сайті МОН України та заявив про бажання продовжити роботу в ДонНУ, був поінформований про умови та варіанти забезпечення житлом. Звичайно, що ті працівники, які намагаються бути одночасно із законним університетом та «навчальним закладом днр», не мають доступу до інформації про поселення. Тому вони й намагаються створити певний клімат «невдоволеності» ситуацією.    Доречи, фактом, який доводить некомпетентність окремих «ініціаторів», є те, що Вінницьку область «записали» до Західної України. Друзі, Вінницька область – це центральна Україна, серце гостинного Поділля. Тут живуть працьовиті, толерантні та щирі люди. Перебуваючи у Вінниці, Ви в жодному разі не відчуєте жодного натяку на недоброзичливе ставлення. Ініціативній групі разом з адміністрацією університету довелося вирішувати багато складних питань. Проте кожен, хто спілкувався з вінничанами, із впевненістю може сказати, що всі у цьому місті – від кондуктора в трамваї до міського голови –  ставляться до співробітників та студентів ДонНУ з повагою, розумінням та максимальною увагою. Тут багато людей розмовляє російською мовою, і всі добре розуміють один одного.  
       Вінниця – дуже затишне місто на берегах Південного Бугу з прекрасним кліматом. Його повітря сповнене ароматом лісів  та ланів. Рівень цін на продукти харчування нижчий, ніж на Сході України. Зараз полиці магазинів переповнені стиглими овочами та соковитими фруктами за дуже прийнятними цінами, чого, доречи, не можливо сьогодні побачити у Донецьку чи Луганську.  Навіть перший сніг у жовтневій Вінниці - чудовий!  
         Отже, друзі, давайте будемо довіряти інформації виключно з офіційних джерел. Відновлення роботи нашої alma mater є справою спільною, і кожен з нас мусить поставити собі одне принципове запитання – «Яких зусиль доклав я?». Тож відбудуємо ДонНУ разом!   
 
Представники ініціативної групи ДонНУ


Комментарии
*
 
*
Публикуя данный комментарий, я соглашаюсь с тем, что несу полную ответственность за его соответствие законам Украины
gonghartdi96 03.03.2015 05:00:48

Хотите сделать комфортным климат в вашем помещении и ищете ответ по теме климатического оборудования - заходите на http://master-climat.com.ua - это очень классный сайт. Тут можно нарыть и приобрести любое оборудование для климат-контроля по умеренной стоимости и со скидками.

Ответить     
lizeacar61 15.03.2015 23:01:16

Колибание суточного графика напряжения в сети зависит от переменой сетевой загрузки, что за частую приводит к скачкам электрического напряжения в сети и может угробить электроприборы. Неполадки с электросетью это можно отвратить всего лишь заглянув на http://msk-stabilizator.ru. www.msk-stabilizator.ru/ – это самый распространенный сайт на котором вы сможете найти разнообразный запас электрооборудования.

Ответить     
penpertdown4 22.03.2015 03:55:24

OS Android приобретает все большую извесность. Вот почему не странно, что для неё делается огромное количество виджетов. Все их сложно просмотреть самостоятельно. Но на нашем сайте Вы найдете только лучшее для android. Тут http://freeandroidgame.ru/ представлены бесплатные программы, которые пользуются наибольшей популярностью у владельцев девайсов с android. На сайте http://freeandroidgame.ru/ предоставлены программы для android, что позволят облегчить работу на смартфоне. Причем, все приложения различаются по оформлению, разрешая выбрать стиль на предпочтение каждого владельца андроида.

Ответить     
Гость 14.10.2016 01:36:42

Контролер заряду батареї - це обов'язковий елемент будь-якої геліосистеми. Він допомагає виконувати функції контролювання процесу зарядки і стану акумуляторних батарей, може керувати також іншими електричними процесами. контролер заряду для сонячних батарей

Ответить     


Последнее в блогах